UA / RU
Підтримати ZN.ua

У Нью-Йорку майже 14% мешканців виробили антитіла до коронавірусу

Губернатор штату вважає, що захворюваність і смертність в штаті знизилася порівняно з попередніми оцінками.

Попереднє обстеження населення штату Нью-Йорк показало, що майже у 14% пройшовших аналіз з'явилися антитіла до нового коронавірусу - це дозволяє припустити, що всього в штаті заразилися близько 2,7 мільйона чоловік, заявив губернатор Ендрю Куомо, повідомляє Reuters.

"Якщо рівень зараженості досягає 13,9%, то це змінює уявлення про те, яким повинен бути рівень смертності серед інфікованих", - сказав Куомо, стверджуючи, що за підсумками обстеження смертність від коронавірусу в штаті складає 0,5%, що нижче ніж вважали експерти.

Такий показник смертності був розрахований шляхом ділення кількості смертей в штаті, яка за офіційними даними досягла 15 500 осіб, на підраховану кількість інфікованих - 14% з 19 мільйонів жителів Нью-Йорка - 2,7 мільйона осіб.

До четверга, 23 квітня, в Нью-Йорку налічувалося 263 460 підтверджених випадків зараження коронавірусом і 15 740 смертей - майже 6% від числа тих, хто дав позитивний результат на коронавірус. Куомо визнав, що для цього дослідження чисельність померлих була скорочена, оскільки у неї не включали померлих без діагнозу COVID-19.

Стівен Хос, голова департаменту епідеміології Вашингтонського університету, розкритикував спосіб проведення дослідження, звернувши увагу, що у вибірку були включені в основному люди, які відвідували магазини, зазвичай дотримуючись карантину і багато часу проводячі вдома. Також Хос звернув увагу, що дослідження в Нью-Йорку не аналізували незалежні експерти і що результати перевірки на антитіла можуть бути ненадійні

До цих пір в Нью-Йорку пройшло вже кілька подібних досліджень і всі вони давали різну оцінку кількості заражених і рівня смертності.

"Я хочу бачити постійну картину зміни цього рейтингу (смертності - ред.) - зростає він, залишається стабільним або знижується. Це дасть нам інформацію для прийняття рішень", - сказав Куомо.

Штат Нью-Йорк став епіцентром епідемії коронавірусу в США, проте вже 14 квітня губернатор Куомо стверджував, що пік захворюваності і смертності пройдений.