Москва вважає, що обвинувачення проти 13 громадян 3 і трьох компаній в тому, що вони причетні до російського втручання у вибори в США, не містять жодних доказів причетності російської держави.
Про це повідомляє Reuters, додаючи, що це була перша реакція на обвинувачувальні висновки, які оприлюднив спеціальний представник Департаменту юстиції Роберт Мюллер.
В документі, який був оприлюднений в п'ятницю, йдеться про те, що російська пропагандистська машина керувала злочинними і шпигунськими кампаніями, щоб підтримати кандидатуру Дональда Трампа і дескредитувати Гілларі Клінтон.
Прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков сказав, що він помітив, що у американських обвинувачувальних висновках вина покладається на окремих осіб, а не на російську державу. За його словами, в документі немає суттєвих доказів того, що Кремль чи російські урядові відомства були якось залучені до втручання у американські вибори.
"Вони говорять про російських громадян, але ми чули у оголошеннях з Вашингтона звинувачення про участь російської держави, Кремля і російського уряду", - сказав Пєсков.
"Немає ознак того, що російська держава могла брати участь в цьому чи в чомусь ще. Росія не втручалася, не має звички втручатися у внутрішні справи інших країн і нічого такого не робить зараз", - додав він.
17 травня 2017 року міністерство юстиції США призначило Роберта Мюллера на посаду спеціального прокурора для розслідування втручання Росії в президентські вибори.
У рамках справи Мюллер викликав на допит генерального прокурора США Джеффа Сешнса. Він став першим з адміністрації Трампа, який давав свідчення в цій справі.
Про свою готовність під присягою свідчити заявив і сам президент Дональд Трамп.
Разом із тим, він неодноразово заявляв про відсутність будь-якої "змови" з Росією.