UA / RU
Підтримати ZN.ua

У китайському зоопарку собак видавали за левів, а лисиць - за леопардів

Відвідувачі звинуватили керівництво зоопарку в обмані. Гавкаючий "африканський лев" виявився тибетським мастифом. Ще одну собаку виявили у клітці з написом "Вовк", а кілька лисиць - у вольєрі, призначеному для леопардів.

Зоопарк у китайському місті Лохе (провінції Хенань) опинився в центрі скандалу - обурені відвідувачі виявили у клітці з написом "Африканський лев" самозванця. Гриваста тварина золотого забарвлення виявилася зовсім не царственим хижаком з сімейства котячих, а собакою. Обман розкрився після того, як "лев", на подив глядачів, загавкав.

"Сім'я Лю привела в зоопарк свого шестирічного сина. Місіс Лю розповідала дитині про те, які звуки видають різні звірі. Але її син раптом сказав, що лев гавкає, як собака", - повідомляє китайська газета Beijing Youth Daily.

Гавкаючий "лев" виявився тибетським мастифом. Шерсть у собак цієї рідкісної породи росте так, що на шиї і плечах утворюється справжня грива. Однак майже така сама шерсть вкриває все тіло тварини, тому собака не нагадує справжнього царя звірів, а, швидше, лева з радянського мультфільму.

Місіс Лю, яка чесно заплатила за свій квиток 15 юанів (близько 2,5 долара), звинуватила керівництво зоопарку в тому, що вони намагалися її обдурити. Представники зоопарку запевнили, що нічого подібного у них в думках не було, а мастиф опинився у левовій клітці без злого наміру. Мовляв, левів перемістили в більш спокійне місце, а мастифа на їхнє місце посадили для того, щоб глядачам не було нудно дивитися на порожню клітку.

До речі, "лев" виявився не єдиною заміною. Після початку скандалу ще одну собаку виявили у клітці з написом "Вовк", а кілька лисиць - у вольєрі, призначеному для леопардів.

avanguardia.com

Тибетський мастиф - порода великих сторожових собак, виведена у Китаї. Вона охороняла гірські монастирі. Згідно зі стандартами породи, висота в холці у псів повинна становити мінімум 66 см. Забарвлення насичено чорне або золоте (від насиченого до глибокого рудого). Шерсть жорстка, густа, не кучерява і не хвиляста. На шиї і плечах товстий шар вовни утворює гриву. Хвіст пухнастий, задні ноги у верхній частині також пухнасті.

Першим тибетським мастифом, що потрапив у Європу, вважається пес, подарований у 1847р. лордом Хардингом королеві Вікторії. У 1898 році у Берлінському зоопарку народилися перші офіційно зареєстровані "європейські" цуценята тибетського мастифа. !zn

Читайте також:

Влада Коста-Ріки вирішила закрити всі зоопарки і випустити звірів на волю

Сальвадор ввів заборону на виступ тварин у цирку

Київський зоопарк майже у два рази підвищив ціни на квитки

В Новосибірському зоопарку з'явилися лилигрята