UA / RU
Підтримати ZN.ua

Трамп змусив від лікуючих його лікарів підписати угоду про нерозголошення – NBC

Зробив це він завчасно

Президент США Дональд Трамп зажадав, щоб персонал Національного військово-медичного центру Уолтера Ріда підписав угоди про нерозголошення. Це сталося ще торік - до того, як президента госпіталізували в цю клініку з діагнозом COVID-19, передає NBC News.

Видання з посиланням на джерела пише, що під час неанонсованої поїздки в Уолтер Рід 16 листопада 2019 року Трамп доручив підписати угоду про нерозголошення інформації як від лікарів, так і від немедичного персоналу, більшість з яких є чинними військовослужбовцями.

Принаймні двом лікарям клініки Уолтера Ріда, які відмовилися підписувати угоду, згодом не дозволили лікувати президента Трампа.

NBC підкреслює, що дотепер причина його поїздки торік залишається оповита таємницею.

США як і раніше залишаються країною з найбільшим числом інфікованих осіб. За минулу добу там зареєстрували понад 43 тисяч нових випадків зараження. Всього в США заразилися 7,5 млн осіб, включаючи президента Дональда Трампа. У Білому домі розповіли, що Трамп планує взяти участь в дебатах всупереч зараженню.

Його конкурент Джо Байден здав тест на коронавірус COVID-19 у неділю і він показав негативний результат. Це був його третій тест після того, як він був на дебатах Трампом.

Перед цим стало відомо, що Трамп приховав результати тестування, яке показало його зараження коронавірусом. Він чекав результатів другого, більш точного дослідження. Трамп знав про результати вже увечері 1 жовтня, перед тим як з'явився в ефірі телеканалу Fox News. Але тоді він промовчав про перший позитивний тест на COVID-19 і замість цього підтвердив, що коронавірус знайшли у його помічниці Гоуп Гікс.

Білий дім вже ідентифікував 206 осіб, які можливо, заразилися. Білий дім дав чиновникам сфери охорони здоров'я Нью-Джерсі список принаймні з 206 осіб, які, можливо, зазнали впливу коронавірусу на заході щодо збору коштів, де минулого тижня був президент Трамп.

Трамп неодноразово обіцяв вакцину проти COVID-19 до виборів президента США, які намічені на 3 листопада. Однак нові рекомендації Управління з санітарного контролю якості харчових продуктів та медикаментів роблять це практично неможливим.

У США тривають клінічні випробування декількох вакцин проти коронавірусу, розроблених компаніями Moderna, Pfizer та AstraZeneca.