UA / RU
Підтримати ZN.ua

Трамп спростував слова адвоката, що заздалегідь знав про росіян з компроматом від Кремля

Трамп припустив, що самі Гілларі і Білл Клінтони підказали екс-адвокату "вигадати цю історію".

Президент США Дональд Трамп спростував заяву свого колишнього адвоката про те, що він знав заздалегідь про зустріч в червні 2016 року, під час якої росіяни повинні були передати компромат на суперника по президентській гонці Хілларі Клінтон.

"Я не знав про зустріч з моїм сином, Доном-молодшим. Звучить для мене, як ніби хтось намагається вигадувати, щоб вибратися "з трясовини". Навіть згадав Білла і Гілларі. Цікаво, чи допомогли вони йому зробити вибір", - написав Трамп в Twitter.

.....I did NOT know of the meeting with my son, Don jr. Sounds to me like someone is trying to make up stories in order to get out of himself an unrelated jam (Taxi cabs maybe?). He even retained Bill and Crooked Hillary's lawyer. Gee, I wonder if they helped make him the choice!

- Donald J. Trump (@realDonaldTrump) July 27, 2018

Зять Трампа Джаред Кушнер, син Дональд Трамп-молодший, і головний представник кампанії Пол Манафорт зустрілися в Trump Tower в Нью-Йорку 9 червня 2016 року з російським адвокатом Наталією Весельницкой, яка пропонувала інформацію від російського уряду.

Колишній адвокат Майкл Коен розповів Трамп заздалегідь знав про зустріч з росіянами, які передали компромат Кремля на Клінтон. Він стверджує, що був присутній в той момент, коли Дональд-молодший розповів батькові про пропозицію росіян зустрітися. Трамп погодився на таку зустріч. Трамп, його син, його адвокати та інші посадові особи адміністрації неодноразово заявляли, що президент не знав про зустріч, поки в липні 2017 року з'явилося повідомлення про це у пресі.

У середині липня офіс спецпрокурора Роберта Мюллера розкрив схему злому для втручання у вибори в 2016 році.

13 липня Мміністерство юстиції США висунула офіційні звинувачення 12 співробітникам військової розвідки Росії за втручання у вибори президента США в 2016 році. Російських спецслужбістів звинуватили у зломі електронної пошти керівництва Демократичної партії.

У ФБР заявили, що наполягатимуть на екстрадиції обвинувачених.

У Росії продовжують заперечувати втручання у вибори президента США.