У вівторок, 13 лютого, під час доповіді на засіданні комітету з розвідки в Сенаті щодо міжнародних загроз США усі керівники спецслужб підтвердили правильність висновків, зроблених у січні 2017 року співтовариством розвідки щодо втручання Росії в президентські вибори. Однак Дональд Трамп досі в цьому не переконаний, передає CNN з посиланням на свої джерелаю
Директор Національної розвідки Ден Коутс, керівник ЦРУ Майкл Помпео і ФБР Кріс Врей заявили, що Росія втручалася у вибори в 2016 році і планує це повторити в 2018.
"Немає жодних сумнівів у тому, що Росія сприймає свої минулі зусилля, як успішні, і розглядає проміжні вибори США в 2018 році, як потенційну мішень дл російських операцій впливу", - заявив Коутс.
Однак наближені до Трампа люди зазначають, що він ці звинувачення відкидає та додають, що в очах президента США ця тема тісно переплітається з тим, що його оточенню приписують змову з РФ. Очільник Білого дому вважає, що втручання у вибори є доказом на користь того, що він зміг здобути перемогу в листопаді 2016 роки тільки за допомогю зі сторони.
Нещодавно державний секретар Рекс Тіллерсон заявив, що Росія вже намагається втрутитися у вибори в Конгрес, що мають відбутися в листопаді 2018 року. Також він зазначив, що США не зможуть цьому завадити.
Раніше глава ЦРУ Майкл Помпео також висловив переконання в тому, що Росія намагатиметься вплинути на результат цьогорічних виборів у Конгрес США, які мають відбутися в листопаді 2018 року. Разом із цим, він вважає, що Сполучені Штати готові протистояти цим спробам.
Нагадаємо, Росію підозрюють у впливі на голосування під час виборів президента Сполучених Штатів у 2016 році.
17 травня 2017 року міністерство юстиції США призначило Роберта Мюллера на посаду спеціального прокурора для розслідування втручання Росії в президентські вибори.
У рамках справи Мюллер викликав на допит генерального прокурора США Джеффа Сешнса. Він став першим з адміністрації Трампа, який давав свідчення в цій справі.
Про свою готовність під присягою свідчити заявив і сам президент Дональд Трамп.
Разом із тим, він неодноразово заявляв про відсутність будь-якої "змови" з Росією.