UA / RU
Підтримати ZN.ua

Карлсон є популярним, хоча й не факт, що його поважають. Але не треба недооцінювати це інтерв'ю — Клімкін

Він нагадав про хороші зв'язки журналіста з Трампом та багатьма прихильниками його політики. 

Колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін закликав не недооцінювати інтерв'ю російського диктатора Владіміра Путіна американському журналістові Такеру Карлсону, адже за останнім стежать десятки мільйонів людей. Він розповів журналістам Liga.net, що цей інформаційний продукт є політичною технологією, до якої треба ставитися серйозно і без зневаги. 

"Такера можна називати пропагандистом, але це серйозна фігура, яка має популярність. Не впевнений, що повагою, але популярністю точно. В нього аудиторія в десятки мільйонів людей", – сказав Клімкін.

Він нагадав про хороші зв'язки Карлоса з 45-м президентом США Дональдом Трампом та багатьма прихильниками його політики. 

"Карлсона потрібно слухати і розуміти, розбирати його аргументи по кісточках, які емоції він просуває. Він не просто так приїхав до Путіна, це проговорена з Кремлем історія, — наголосив Клімкін. — Було зрозуміло, які ідеї збирається штовхати Путін, але він їх так запакує, щоб вони мали доступ до частини американців та Заходу". 

Читайте також: Аудиторія Карлсона тепер захоплюється тим, як добре Путін знає історію — журналіст

Нагадаємо, американський журналіст-українофоб Такер Карлсон, відомий поширенням російських фейків про війну, 6 лютого взяв інтерв'ю у Москві у російського диктатора Владіміра Путіна. За дві години розмови ексведучий Fox News, попри обіцяні "гострі питання", так і не запитав Путіна про масові вбивства російської армії, знущання з цивільних українців на окупованих територіях, ордер МКС та викрадення українських дітей. Також не було питань про порушення свободи слова та віросповідання у Росії і т.д.

У Білому домі згодом наголосили, що вважають такий інформаційний продукт непотрібним. А в Євросоюзі додали, що інтерв'ю лише підтверджує, що союзники повинні продовжувати підтримку нашої країни, констатувавши, що світ уже звик до "параноїдальних виправдань" Кремля. У Києві Путіна після цього вкотре назвали "хворою людиною", наголосивши, що у воєнного злочинця потрібно брати не інтерв'ю, а показання.