UA / RU
Підтримати ZN.ua

Тест на коронавірус Трампа виявився негативний

Лікар президента США Шон Конлі повідомив про негативний результат останніх тестів на наявність коронавірусу Трампа.

Дональд Трамп здав тест на наявність коронавірусу, який показав негативний результат повідомив лікар глави держави Шон Конлі в записці про стан здоров'я глави держави, опублікованій прес-секретарем Білого дому Кейлі Макінані в Twitter, передає РБК.

На підставі тестів на антитіла, РНК і ПЛР-досліджень і ряду інших він зазначив, що американський лідер не заразний. «Його тести негативні кілька днів поспіль», - повідомив Конлі. Раніше лікар Трамп уже виключав передачу комусь коронавірусної інфекції від президента, на це, за його словами, вказують відсутність температури більше 24 годин, а також ряд «просунутих діагностичних тестів».

Про те, що американський лідер і його дружина Меланія захворіли COVID-19, стало відомо 2 жовтня. До цього коронавірус виявили у радниці голови держави Хоуп Хікс. Американський лідер відправився на лікування до військового шпиталю в штаті Меріленд, а його передвиборча кампанія була припинена.

Читайте також: У митрополита Олександра Драбинко позитивний ПЛР-тест на COVID-19

Раніше The Economist писав, що коронавірус став найбільшою перешкодою для перемоги Трампа на виборах.

Ймовірно, Трамп перебільшує, коли говорить, що не тільки «пережив коронавірус, а й переміг його». Повернувшись в Білий дім з лікарні, Трамп виступив перед камерами і демонстративно зняв захисну маску. У подальших відеозверненнях він закликав американців не боятися хвороби.

Опоненти Трампа різко розкритикували його дії, критика посипалася навіть з боку консервативних амріканськіх ЗМІ. Більш 210 тисяч американців померли від пандемії, в серйозність якої Трамп не вірив з самого початку.

За п'ять днів до свого отримання позитивного тесту на коронавірус Трамп відвідав засідання в Білому домі, де більшість присутніх не надягали маски. Під час перших президентських дебатів, він насміхався над демократом Джо Байденом через те, що його опонент вірить в ефективність масок в стримуванні поширення хвороби.