UA / RU
Підтримати ZN.ua

США закупили у Росії медикаменти та медичне обладнання

Напередодні американський очільник Дональд Трамп назвав гуманітарну допомогу від Росії "дуже милим" жестом.

Вчора у США прибув рейс з російськими медикаментами та медичним обладнанням, серед якого апарати штучної вентиляції легенів, які Америка закупила в РФ напередодні. Про це на своїй сторінці в Twitter повідомила речниця зовнішньополітичного відомства США Морган Ортагус.

"Після телефонної розмови, що відбулася 30 березня між президентами Дональдом Трампом і Володимиром Путіним, Сполучені Штати погодилися придбати у Росії необхідне медичне обладнання, включаючи апарати штучної вентиляції легенів", - йдеться в її заяві.

У документі також зазначено, що країни й раніше допомагали одна одній гуманітарною допомогою, тому ситуація з пандемією коронавірусу COVID-19 не стала виключенням.

Стосовно ситуації з коронавірусом у РФ, то за даними на четвер, 2 квітня, влада Росії повідомила про 771 новий випадок зараження. Всього в Росії зареєстровано понад 3,5 тисячі випадків інфікування. Вчора від хвороби померли шість осіб, довівши загальне число смертей до 30.

Напередодні повідомлялося, що очільник США Дональд Трамп назвав гуманітарну допомогу від РФ "дуже милим" жестом. Америка на даний момент є лідером по зараженню, через це Китай та Росія вирішили відправити туди гуманітарну допомогу.

Президент США не приховує того, що здивований такою кількістю допомоги від багатьох країн.

Раніше Дональд Трамп заявив, що у США провели більше одного мільйона тестів на коронавірус. За його словами, майбутній місяць буде непростим, але дуже важливим.

Як повідомлялося раніше, розвідувальні служби США намагаються скласти повну картину поширення коронавірусу у світі і стикаються з труднощами при зборі інформації про епідемію в Ірані, Китаї, Росії та Північної Кореї.

Спеціальні органи США вважають ці країни "складними цілями" з-за сильного контролю держави над інформацією та складності збирання інформації в замкнутому середовищі місцевого керівництва навіть у мирний час.

Північна Корея не повідомляла ні про одному випадку епідемії коронавіруса, хоча її уряд запитував у міжнародних організацій допомогти поставками масок і засобів тестування.