UA / RU
Підтримати ZN.ua

Спецпрокурор ФБР не відмовиться від "російської справи", поки не пред'явить звинувачення Трампу - Гохмерт

За словами представника Техасу, Мюллер хоче "вплинути на вибори", тому що Трамп не призначив його главою ФБР.

Спеціальний прокурор ФБР Роберт Мюллер не відмовиться від розслідування втручання Росії в американські вибори 2016 року, поки не пред'явить звинувачення президенту США Дональду Трампу, вважає член Палати представників від Республіканської партії Луї Гохмерт.

Член судового комітету Палати представників Гохмерт в ефірі Fox News сказав, що Мюллер хоче "вплинути на вибори", тому що Трамп не призначив його главою ФБР.

"Я повністю вірю Холдеру (екс-генпрокурор США – ред.) він каже: "Я знаю Роберта Мюллера 20 - 30 років, і він не збирається зупинятися, поки не отримає якийсь обвинувальний висновок проти президента", - сказав Гохмерт. "Я думаю, що він правий. Це те, чого хоче Мюллер".

За деякими повідомленнями американських ЗМІ, Трамп хотів призначити Мюллера директором ФБР після звільнення Джеймса Комі. Мюллер уже був директором розвідувального бюро протягом 12 років - з 2001 по 2013 роки.

Республіканці і союзники Білого дому в останні місяці намагаються дискредитувати розслідування "російської справи" і Міністерство юстиції, ставлячи під сумнів достовірність дій Мюллера і агентів ФБР, які працюють у його офісі.

Читайте також: Трамп вперше визнав зустріч його сина в росіянами перед виборами 2016 року

Член Палати представників демократ Стів Коен вважає, що Дональду Трампу-молодшому і зятю президента Джареду Кушніру спецпрокурор ФБР Роберт Мюллер пред'явить звинувачення у зв'язках з РФ. Саме Мюллер займається розслідуванням втручання Росії у вибори 2016 року.

Колишній адвокат Майкл Коен розповів Трамп заздалегідь знав про зустріч з росіянами, які передали компромат Кремля на Клінтон. Він стверджує, що був присутній в той момент, коли Дональд-молодший розповів батькові про пропозицію росіян зустрітися. Трамп погодився на таку зустріч. Трамп, його син, його адвокати та інші посадові особи адміністрації неодноразово заявляли, що президент не знав про зустріч, поки в липні 2017 року з'явилося повідомлення про це у пресі. Трамп спростував ці звинувачення та після вимагав від генпрокурора Сешнса закрити "російську справу".

У середині липня офіс спецпрокурора Роберта Мюллера розкрив схему злому для втручання у вибори в 2016 році.

13 липня Міністерство юстиції США висунула офіційні звинувачення 12 співробітникам військової розвідки Росії за втручання у вибори президента США в 2016 році. Російських спецслужбістів звинуватили у зломі електронної пошти керівництва Демократичної партії. У ФБР заявили, що наполягатимуть на екстрадиції обвинувачених.

У Росії продовжують заперечувати втручання у вибори президента США.