На найближчих виборах в Державну думу Росії (18 вересня) на території України будуть працювати 4 дільниці для голосування громадян РФ. Всі вони ділянки розташовані у дипломатичних представництвах РФ – в Києві, Одесі, Львові та Харкові, повідомив член російського ЦВК Василь Лихачов.
При цьому напередодні виборів росіян знову лякають "Правим сектором".
"Порошенко сказав, що будуть вжиті заходи по забезпеченню безпеки, але інформація, яка йде, каже, що "Правий сектор" готується до провокацій", - сказав Лихачов.
А ось на території так званої "ДНР" російські громадяни голосувати не зможуть, щоб українці не дізналися, скільки росіян зараз в Донбасі. Про це з посиланням на своє джерело повідомляє видання "КоммерсантЪ".
"Якщо раптом як і буде організоване голосування, наприклад, у Донецьку - то буде видно, скільки тут громадян РФ. Цією інформацією відразу ж буде маніпулювати влада України. Мовляв, подивіться, як багато і що вони там роблять. Не думаю, що влада "ДНР" надасть такий козир міжнародним спостерігачам з різних місій", - цитує видання своє джерело.
Крім депутатів Держдуми, у РФ 18 вересня обиратимуть і місцеві органи влади.
