UA / RU
Підтримати ZN.ua

Путін вперше прокоментував розслідування Навального про палац в Геленджику

Президент РФ сказав, що не дивився фільм-розслідування, так як у нього "немає на це часу", але "переглядав відеодобірки".

Президент Росії Володимир Путін вперше відреагував на розслідування, опубліковане російським опозиціонером Олексієм Навальним про палац в Геленджику під час відеоконференції зі студентами, повідомляє РБК.

На запитання одного з учасників зустрічі, чи дійсно палац належить йому, як стверджується в розслідуванні Навального, Путін відповів, що палац в Геленджику ні йому, ні його родичам ніколи не належав.

«Нічого з того, що там зазначено в якості моєї власності, ні мені, ні моїм близьким родичам не належить і ніколи не належало. Ніколи», - підкреслив президент РФ.

При цьому він зазначив, що сам фільм «Фонду боротьби з корупцією», головою якого є Навальний, не бачив, «оскільки на це немає вільного часу», але «переглядав відеодобірку», підготовлену помічниками.

Путін заявив, що "чутками про його палаці в Геленджику" росіянам "намагалися промити мізки".

"Це просто компіляція, монтаж. Висловлюючись мовою одного з відомих наших персонажів, потрібно сказати: «Нудно, дівчатка». Ну хоч чогось попридумували б ще», - додав він.

Читайте також: Екскурсія по "Палацу Путіна": що ховається в численних будівлях

Раніше, прес-секретар глави Кремля Дмитро Пєсков заявив, що інформація про те, що Володимир Путін володіє величезним маєтком під Геленджик не відповідає дійсності. Пєсков вважає, що пояснювати тут нічого не потрібно.

Нагадаємо, 23 січня в Росії і за її межами відбулися численні акції протесту проти арешту опозиційного політика Олексія Навального.

Силовики намагалися жорстко придушувати активність протестувальників, на акціях затримали майже 3,5 тисячі осіб, включаючи дружину Навального Юлію і висвітлюють їх журналістів. Проте, опозиція має намір провести нові акції протесту в наступні вихідні

Країни Європи і США засудили жорстокість силовиків по відношенню до протестуючих, нагадали росіянам про права людини, а керівництву країни - про зобов'язання щодо їх дотримання. Литва, Латвія і Естонія ініціюють нові санкції щодо російських чиновників.

Опозиціонера затримали в аеропорту Шереметьєво 17 січня, відразу після повернення з Німеччини, де він лікувався від отруєння «Новачком». На наступний день Навального заарештували на два місяці, засідання суду організували прямо в поліцейській дільниці.

Чому Кремль пішов на загострення ситуації навколо опозиціонера? Чому Навальний, знаючи про загрозу арешту, все ж повернувся в Росію? Про це читайте в статті Олексія Коваля «Путіну потрібен Навальний» в ZN.UA.