UA / RU
Підтримати ZN.ua

Поліція Мальти встановила підозрюваних в організації вбивства журналістки Галісії - ЗМІ

У них були різні мотиви, аде спільна мета, яка об'єднала їх, стверджують слідчі.

Мальтійські слідчі встановили особи підозрюваних в організації вбивства журналістки Дафне Каруни Галісії, у складі групи "понад двоє" громадян країни, повідомили Times of Malta джерела в правоохоронних органах країни. У жовтні минулого року в автомобіль журналістки заклали пластикову вибухівку, жінка загинула внаслідок вибуху.

Правоохоронці повідомили про те, що наразі розслідування, що триває понад рік, перебуває на "дуже просунутій стадії". Тим не менш, вони не змогли назвати точні терміни його завершення.

У підозрюваних в організації вбивства Галісії були різні мотиви, вважають слідчі. Але спільна мета – вбивство журналістки – об'єднала їх. Унаслідок чого організаторами були винайняті троє виконавців, які заклали й активували вибухівку, пише "Європейська правда".

Сестра загиблої Корінне Велла повідомили журналістам про те, що поліція не зв'язувалася із сім'єю журналістки і не повідомляла про ідентифікацію організаторів. Джерела також не повідомили журналістам про те, ким саме є підозрювані в організації вбивства Галісії, чи пов'язані вони з бізнесом, політикою або криміналом.

Журналістка Дафне Каруана Галісія у своїх матеріалах критикувала членів уряду країни та викривали правлячу еліту в корупції. Вона загинула 16 жовтня 2017 року внаслідок вибуху автомобіля неподалік від свого будинку. За два тижні до трагедії 53-річна жінка зізнавалася підписникам у своєму блозі, що отримує погрози.

Правоохоронці повідомили про те, що її авто було підірвано пластиковою вибухівкою "Семтекс", яку часто застосовують для терористичних атак.

Троє синів журналістки виступили з жорсткою критикою і звинуваченнями на адресу поліції і влади країни, а також вимагають відставки прем'єр-міністра Мальти Джозефа Мускату через нездатність забезпечити дотримання основних прав і свобод.

Галісія в останньому своєму розслідуванні досліджувала можливу причетність мальтійських партій до лівійсько-італійської афері з контрабанди дизпалива.