UA / RU
Підтримати ZN.ua

Південна Корея закидала КНДР агітаційними листівками

Всього планується відправити 10 млн листівок.

У Південній Кореї місцеві активісти відправили за допомогою надувних балонів через демілітаризовану зону на територію КНДР 50 тисяч агітаційних листівок.

Ініціатором акції виступив рух за свободу Північної Кореї, в яку входять вихідці з КНДР.

"Ми плануємо відправити в Північну Корею в цілому 10 мільйонів листівок в найближчі три місяці", – розповів журналістам представник руху Парк Сан Хак.

У листівках засуджуються північнокорейські ядерні та ракетні випробування, а лідер КНДР Кім Чен Ин звинувачений в тиранії проти власного народу.

Як повідомлялося раніше, Глава КНДР Кім Чен Ин наказав військам бути готовими завдати удару по резиденції південнокорейського президента в Сеулі і державним органам.

За кілька днів до цього, збройні сили Північної Кореї випробували нову реактивну систему ведення залпового вогню. За випробуваннями нового зброї також особисто стежив лідер КНДР Кім Чен Ин, який залишився задоволений результатами стрільб.

Читайте також: Північна Корея погрожує США превентивним ядерним ударом

21 березня Північна Корея в порушення резолюції Ради безпеки ООН провела нові випробування своїх балістичних ракет, пустивши дві ракети малої дальності у бік Японського моря.

2 березня Радбез ООН одноголосно підтримав найжорсткіший за останні 20 років проект резолюції пророзширення санкції проти Пхеньян.

Сполучені Штати та їх союзники, при цьому, наполягали на більш жорсткому варіанті санкцій, але Китай домігся від них скасування тих заходів, які можуть дестабілізувати КНДР, остаточно розваливши її економіку.

Новий пакет санкцій проти Північної Кореї був підготовлений США та її союзниками у зв'язку з проведенням останніх власних ядерних і військово-космічних випробувань в січні-лютому цього року. 6 січня КНДР заявила про успішні випробування водневої бомби, а 7-го лютого РБ ООН засудив її за випробування балістичної ракети. За кілька годин до голосування Радбезу щодо нового пакету санкцій,про загрозу ядерної програми КНДР заявили дипломати Південної Кореї і США.