UA / RU
Підтримати ZN.ua

Південна Корея, США та Японія запустили систему обміну інформацією про ракети КНДР 

У Міноборони Сеула заявили, що можливості системи успішно перевірені і вона працює в нормальному режимі.

Південна Корея, Сполучені Штати та Японія у вівторок, 19 грудня, запустили роботу системи обміну інформацією про північнокорейські балістичні ракети в режимі реального часу, заявило Міністерство оборони Південної Кореї. Про це повідомляє Kyodo.

Цей крок був зроблений на тлі зміцнення тристороннього співробітництва між країнами на тлі неодноразових ракетних випробувань Пхеньяна. Очікується, що система дозволить трьом країнам швидше і точніше виявляти та відстежувати ракети, випущені Північною Кореєю.

Читайте також: США та Південна Корея розроблять спільні керівні принципи ядерного захисту від загрози з боку КНДР

"Три країни створили систему для виявлення і оцінки ракет, запущених Північною Кореєю в режимі реального часу, щоб поліпшити можливості для безпеки людей", - йдеться в заяві Міністерства.

У Міноборони Сеула додали, що можливості системи успішно перевірені під час нещодавніх випробувань і вона працює в нормальному режимі.

Три країни також розробили багаторічні плани тристоронніх військових навчань. Вони будуть реалізовуватися з наступного року, щоб краще реагувати на зростання ракетних та ядерних загроз з боку Північної Кореї.

Читайте також: Стримування загрози з боку КНДР: атомний підводний човен США прибув до Південної Кореї 

Система запрацювала через день після того, як Північна Корея запустила міжконтинентальну балістичну ракету Hwasong-18. Північна Корея заявила, що провела випробування найновішої твердопаливної МБР, щоб оцінити боєготовність своїх ядерних сил на тлі зростання “ворожості” з боку США.