UA / RU
Підтримати ZN.ua

Останні місця на землі, які на зачепила пандемія коронавірусу COVID-19 – Reuters

Також на карті світу з'явилися країни, де попередні випадки зараження були повністю вилікувані.

Незважаючи на зараження більше трьох мільйонів чоловік по всьому світу, в 34 країнах і територіях не зареєстровано жодного випадку захворювання новим коронавірусом, повідомляє Reuters

До них відносяться Коморські Острови, Лесото, Таджикистан, Туркменістан і маленькі острівні держави в Тихому океані, такі як Науру, Кірібаті і Соломонові Острови.

За станом на 20 квітня 213 країн і територій з 247, визнаних Організацією Об'єднаних Націй, мали, принаймні, один випадок з COVID-19. З них 186 країн також зіткнулися з локальної передачею. Смертельні випадки були зафіксовані, принаймні в 162 країнах.

Якщо держава не повідомляла про інфекцію, це не обов'язково означає, що таких випадків не було.

Наприклад, Північна Корея не повідомляла про будь-які випадки коронавірусу, але вона межує з Китаєм, Росією і Південною Кореєю, причому всі країни мають справу з великою кількістю випадків зараження, що означає, що інформація про вірус цілком могла бути засекречена.

Деякі тенденції можна побачити, подивившись на поширення коронавірусу по регіонах. Азія пережила приблизно дві хвилі передачі вірусу через кордони, в той час як в Європі багато країн почали повідомляти про випадки захворювання з кінця лютого.

У січні і лютому в Латинській Америці та Африці не було вірусу, але коронавірус швидко поширився по обох континентах.

П'ять країн і територій зуміли позбутися від вірусу після повідомлень про випадки захворювання. Це Ангілья, Гренландія, Карибські острови Сент-Бартс і Сент-Люсія і Ємен.

У даних країнах не було повідомлень про летальні наслідки, або будь-які активні випадки зараження. При цьому, попередні випадки зараження були повністю вилікувані.

Раніше, число хворих коронавірусом у світі перевищило 3 млн: карта. Україна знаходиться на 37 позиції антирейтингу, між Данією та Індонезією.

30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила міжнародну надзвичайну ситуацію через коронавірус, а вже 11 березня - пандемію.