UA / RU
Підтримати ZN.ua

Обама вважає, що Трамп довів свою нездатність бути президентом США

Нинішній президент уточнив, що він не просто не згоден з представником партії-суперниці, а вважає його абсолютно не готовим до відповідальної роботи.

Президент США Барак Обама заявив, що він не бачить в кандидаті від Республіканської партії Дональді Трампі свого наступника, після всіх скандальних заяв, у яких він образив родину загиблого в Іраку американського солдата-мусульманина, а також про нібито "ненапад" Росії на Україну.

"Республіканський кандидат зовсім не підходить для служби президента. Я сказав так минулого тижня, а він досі доводить це. Те, що він образив родину солдата, нагородженого "золотою зіркою", який приніс таку високу жертву за межами нашої країни, той факт, що він не володіє базовими знаннями про критичні проблеми навколо, в Європі, на Близькому Сході, в Азії, означає, що він абсолютно не готовий до цієї роботи", - цитує слова Обами The Independent.

Він уточнив, що йдеться не просто про його незгоду з політичними судженнями і підходами кандидата від іншої партії. Обама розповів, що раніше він був не згоден з поглядами республіканців Мітта Ромні і Джона МакКейна.

"Але я ніколи не думав, що вони можуть не впоратися із роботою. Я знав, що вони будуть дотримуватися певних норм, правил і здорового глузду, вони будуть дотримуватися базових норм порядності, що дозволить нашому уряду функціонувати. Але в цьому випадку ситуація зовсім інша", - пояснив Обама.

Впродовж останніх днів кандидат в президенти від Республіканської партії Дональд Трамп зробив кілька скандальних коментарів щодо України. Спочатку він заявив, що розгляне визнання Криму територією російським у разі своєї перемоги. Згодом він навіть повторив вигадки російської пропаганди, що нібито більшість людей на півострові "хотіли приєднатися до Росії". Також він заявив, що Росія не нападе на Україну, хоча це вже сталося. Вчора Трамп спробував незграбно виправдатися за слова про ненапад Росії на Україну, але лише продемонстрував свою некомпетентність у міжнародній політиці.