UA / RU
Підтримати ZN.ua

На місці катастрофи А321 знайдені елементи, що не належать до його конструкції - джерело

Таку інформацію озвучило джерело в Каїрі, проте офіційного підтвердження поки не надійшло.

Розслідування падіння літака над Синаєм триває. На місці 3 знайдені елементи, що не належать до конструкції повітряного судна. Про це повідомило інформоване джерело в Каїрі. У той же час офіційно інформація про знахідку не підтверджується.

Співрозмовник агентства заявив, що невідомі елементи вже направлені на експертизу. "Експерти виявили в зоні катастрофи елементи, що не належать до конструкції літака", - сказало джерело. - Вони направлені на експертизу".

Раніше інформоване джерело в Каїрі повідомило агентству Інтерфакс, що "моменту зникнення лайнера з екранів радарів на записи передують нехарактерні для штатного польоту звуки".

Разом з тим джерело телеканалу NBC в держструктурах США раніше заявило, що над Синайським півостровом було зафіксовано тепловий спалах у момент катастрофи російського пасажирського літака. Він може свідчити про вибух на борту A321: або бомби, або паливного бака, пояснив співрозмовник.

Пасажирський літак компанії "Когалимавіа", що слідував рейсом KGL9268 в Санкт-Петербург з Шарм-еш-Шейха, розбився незабаром через 23 хвилини після вильоту на півночі єгипетського півострова Синай. На борту повітряного судна перебували 224 особи - 217 пасажирів, у тому числі 25 дітей, і сім членів екіпажу. Всі вони загинули. Майже всі загиблі - росіяни. Також на борту було четверо громадян України і один пасажир з Білорусі.

Читайте також: Російський літак A321 впав "на спину" – ЗМІ

Згідно з попередніми даними різних джерел, літак A321 зруйнувався в повітрі, екіпаж повітряного судна не подавав сигналів лиха, а сам лайнер не піддавався зовнішньому впливу.

У той же час в авіакомпанії "Когалимавіа", якій належав впав літак, заявили, що єдиною причиною краху могло бути "механічний вплив в повітрі". Представник перевізника виключив, що причиною аварії могла бути технічна несправність повітряного судна або помилка пілотів.