UA / RU
Підтримати ZN.ua

Microsoft буде повідомляти користувачів про урядові хакерські атаки – Reuters

Урядові хакерські атаки є більш складними, ніж "звичайні".

У середу, 30 грудня, корпорація Microsoft повідомила, що буде інформувати користувачів продуктів компанії, включаючи електронну пошту Outlook, про можливі санкціоновані урядами хакерські атаки, передає агентство Reuters з посиланням на отримане ним заяву Microsoft.

Дев'ять днів тому агентство направило в корпорацію запит на дану тему. У ньому агентство попросив роз'яснити, чому Microsoft не попередило лідерів Тибету і Сіньцзяну в 2011 році про майбутні хакерських атаках, в той час як експерти компанії прийшли до висновку, що за атаками стояла влада Китаю.

"Оскільки загроза (хакерських атак - прим. ред.) розвивається, розвивається і наш підхід. Ми будемо не тільки повідомляти про атаки, але й уточнювати (їхнє джерело - прим. ред.), якщо будемо впевнені в тому, що атака виходить від "державних спонсорів", - йдеться в повідомленні Microsoft.

Як вважають в корпорації, хакерські атаки, які спонсоруються державою, є більш складними, ніж ті, які здійснюють кіберзлочинці.

У червні 2015 року хакерські атаки активізувалися по всьому світу. 5 червня хакери викрали інформацію про 4 млн держслужбовців США. 9 червня сирійські хакери зламали сайт армії СШАі залишили там кілька повідомлень. Одне з них свідчить: "Твої командири посилають тебе померти в бою". 14 червня хакери зламали комп'ютер Ангели Меркель і відправили кілька листів від її імені. Зловмисники проникли в мережу бундестагу через "троянський вірус". А через пару днівнайбільше сховище паролів заявило про хакерську атаку на свої бази.

20 жовтня хакери зламали пошту глави ЦРУ і директора міністерства національної безпеки США.