UA / RU
Підтримати ZN.ua

Латвія приєдналася до заяви країн ЄС про нелегітимність виборів в ОРДЛО

Спочатку до відповідної заяви приєдналися Велика Британія, Франція, Нідерланди, Польща, Швеція, Італія, Бельгія та Німеччина.

Латвія стала дев'ятою країною ЄС, яка приєдналася до заяви

Латвія стала дев'ятою країною ЄС, яка приєдналася до заяви

Латвія підтримала заяву восьми країн-членів Європейського союзу про нелегітимність виборів в окремих районах Донецької і Луганської областей. Про це в середу, 31 жовтня, на своїй сторінці в Twitter написав постійний представник Латвії в ООН Андрейс Пілдегович.

"Латвія рішуче підтримує цю заява", - написав Пілдегович.

Нагадаємо, Велика Британія, Франція, Нідерланди, Польща, Швеція, Італія, Бельгія і Німеччина в ході засідання Ради Безпеки Організації Об'єднаних Націй закликали владу Російської Федерації відмовитися від проведення фальшивих та незаконних "виборів" на окупованих територіях; відповідну частину заяви зачитала постійний представник Великої Британії при ООН Карен Пірс. У заяві також наголошується, що будь-які спроби провести ці незаконні "вибори" будуть несумісними із суверенітетом та територіальною цілісністю України, які підтримує цивілізований світ.

Британський дипломат заявила, що цією заявою Євросоюз демонструє свою послідовність і непохитність у плані підтримки України.