Спікер президента Росії Дмітрій Пєсков заявив про те, що Кремль не сприймає заяви Туреччини про невизнання виборів в Держдуму Росії в Криму.
МЗС Туреччини відмовилося визнавати легальність російських виборів, проведених в Криму. Анкара прямо заявила, що ці вибори не мають для неї юридичної сили.
За словами Пєскова, якого цитують російські державні агентства, в Кремлі висловлюють жаль з приводу позиції Туреччини щодо Криму, та сподіваються, що з часом Анкара її змінить.
Проведення російських виборів на території України не визнали також США і Євросоюз.
Раніше представник Єврокомісії Петер Стано заявив, що вибори в Росії відбувалися з численними порушеннями. Він також вказав, що спроба залучити жителів ОРДЛО до виборів "суперечить духу Мінських угод і цілям Мінських домовленостей".
Партія Путіна "Єдина Росія" на виборах отримала конституційну більшість в Держдумі РФ.
За списками результати розподілилися так:
- "Єдина Росія" - 49,82%;
- КПРФ - 18,93%;
- ЛДПР - 7,55%;
- "Справедлива Росія - За правду" - 7,46%;
- "Нові люди" - 5,32%.
Інші партії не подолали прохідний бар'єр в 5 відсотків: "Партія пенсіонерів" (2,45%), "Яблуко" (1,34%), "Комуністи Росії" (1,27%), "Зелені" (0,91% ), "Родіна" (0,80%), РПСС (0,77%), "Зелена Альтернатива" (0,64%), "Партія Роста" (0,52%) і "Громадянська платформа" (0,15 %).
По одномандатних округах партія Путіна "Єдина Росія" отримала 198 місць в Держдумі, КПРФ - 9, "Справедлива Росія - За правду" - 8, самовисуванці - 5, ЛДПР - 2, "Родіна", "Партія Роста" і "Громадянська платформа" - по одному.
Детальніше про результати виборів в РФ читайте в статті Олексія Їжака "У Росії вибори пройшли без «розумного голосування», але зі Сталіним, Невським і Грозним".