Китайський бізнесмен Су Бінь визнав провину в змові по злому комп'ютерів великої військової американської компанії і крадіжці секретної інформації.
Звинувачення стверджує, що бізнесмен вступив у змову з двома іншими жителями Китаю, щоб отримати доступ до комп'ютерів фірм, що виконували військові замовлення міністерства оборони США, в тому числі авіабудівної компанії Boeing.
Протягом шести років аж до свого арешту в 2014 році він допомагав ідентифікувати та перекладати секретну військову інформацію, яку добували хакери.
Су Бінь отримав інформацію про двох винищувачах і транспортному літаку, щоб потім продати секрети китайським профільним держкомпаніям. Звинувачення наполягає, що китайський бізнесмен займався цим заради грошей.
У вересні 2015 року стало відомо, що Вашингтон розглядає можливість введення санкцій щодо осіб і компаній, відповідальних за хакерські атаки проти американських компаній і відомств.
У червні 2015 року хакерські атаки активізувалися по всьому світу. 5 червня хакери викрали інформацію про 4 млн держслужбовців США. 9 червня сирійські хакери зламали сайт армії СШАі залишили там кілька повідомлень. Одне з них свідчить: "Твої командири посилають тебе померти в бою. 14 червня хакери зламали комп'ютер Ангели Меркель і відправили кілька листів від її імені. Зловмисники проникли в мережу бундестагу через "троянський вірус". А через пару днівнайбільше сховище паролів заявило про хакерську атаку на свої бази.
20 жовтня хакери зламали пошту глави ЦРУ і директора міністерства національної безпеки США.