UA / RU
Підтримати ZN.ua

Кім Чен Ин вирішив скористатися досвідом Гітлера

Передбачається, що Кім Чен Ина, зокрема, надихають досягнення націонал-соціалістів у популяризації спорту та пропаганді дітонародження.

Влада Північної Кореї зайнялися ретельним вивченням досвіду німецьких націонал-соціалістів: про це з посиланням на інформоване джерело повідомляє портал New Focus International. Зокрема, керівника КНДР Кім Чен Ина зацікавив той факт, що режиму Адольфа Гітлера вдалося в короткий термін відновити Німеччину після поразки в Першій світовій війні.

Анонімний північнокорейський чиновник, який працює на території Китаю, розповів New Focus, що Кім Чен Ун з нагоди свого дня народження 8 січня подарував членам Державного комітету оборони "Майн кампф" Гітлера. Автобіографічна праця вождя Третього Рейху заборонена в КНДР, але нібито її було видано обмеженим накладом для вузького кола читачів.

Передбачається, що Кім Чен Ина, зокрема, надихають досягнення націонал-соціалістів у популяризації спорту та пропаганді дітонародження. New Focus зазначає, що після приходу нового північнокорейського лідера до влади в 2011 році державні ЗМІ почали публікувати багато матеріалів про спорт, а сам Кім часто з'являється на публіці в оточенні дітей. Повідомляється також, що глава міністерства народної безпеки КНДР Чхве Пу Іль наказав підлеглим орієнтуватися на зразок гестапо - таємної поліції гітлерівської Німеччини.

Кім Чен Ин, якому зараз, за різними даними, від 29 років до 31 року, після приходу до влади розглядався деякими спостерігачами як потенційний реформатор. До теперішнього часу, за даними New Focus, в колах північнокорейської керівної еліти він устиг придбати репутацію жорстокого політика. Ще одне інформоване джерело повідомило журналістам, що зі спадщиною Гітлера Кім Чен Ин детально ознайомився в роки навчання в Швейцарії. !zn

Читайте також:

Пхеньян проігнорував спроби Сеула вийти на зв'язок

Переговори між КНДР і Південною Кореєю зірвалися

Відбулися перші за більш ніж два роки переговори Північної та Південної Корей

КНДР запропонувала Південній Кореї відновити економічне співробітництво