UA / RU
Підтримати ZN.ua

Канада внесе до Фонду ООН 15 мільйонів

Міністр закордонних справ Канади Марк Гарно зазначив, що з часу заснування Фонду Організації Об'єднаних Націй в 2006 році "його країна завжди є одним з його найбільших донорів".

Канада внесе до Фонду Організації Об'єднаних Націй З $15 млн ($12 млн), повідомив міністр закордонних справ Канади Марк Гарно, передає "Укрінформ".

"Не дивлячись на проблеми у фінансовому секторі, нам потрібно робити більше для запобігання конфліктів і зміцнення миру, реагуючи на напругу і несправедливість до того, як вони приведуть до насильства. Ми не можемо чекати. Лідерська позиція Канади в Комісії з миробудівництва і в Фонді ООН допоможе підтримати інклюзивні підходи для кращого попередження конфліктів, а також розвивати і підтримувати мир ", - сказав міністр закордонних справ.

"Наше увагу підсилює органи ООН, місцева влада, регіональні організації, фінансові інститути та громадянське суспільство. Ми допомагаємо запобігати конфліктам і зміцнювати мир там, де присутній нестабільність. Мається на увазі діалог і примирення, поліпшення захисту прав людини, судова реформа і безпеку, а також демобілізації і реінтеграції учасників бойових дій ", - відзначили в міністерстві.

У МЗС зазначили, що "внески Канади та інших держав-членів дозволяють підтримати ці зусилля шляхом їх передбаченого, достатнього фінансування".

Читайте також: Влада Білорусі повинна виконати свої міжнародні зобов'язання і звільнити всіх політичних в'язнів - ООН

Нагадаємо, 17 січня МЗС Німеччини оголосив, що надасть 21 млн євро на підтримку білоруського громадянського суспільства.

Білоруський новинний сайт Tut.by остаточно втратив статус засоби масової інформації 19 січня. 14 січня силовики три години обшукували редакцію БелаПАН, найстарішого незалежного інформаційного агентства країни: вони взяли з собою різні документи і дванадцять жорстких дисків; робота агентства «паралізована». Зараз дев'ять журналістів утримуються в тюрмах в Білорусі. Шість членів незалежного прес-клубу «Білорусь» були заарештовані 21 грудня.

Суд Мінська визнав найбільший в Білорусі і світі Telegram-канал NEXTA і його логотип "екстремістськими матеріалами". Підконтрольний режиму самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка суд вирішив, що канал NEXTA містить "інформаційну продукцію з ознаками екстремістської діяльності. Суд вбачає в діяльності каналу ознаки "організації і публічних закликів до здійснення масових заворушень".