UA / RU
Підтримати ZN.ua

Головний інфекціоніст США прогнозує до 400 тисяч смертей від COVID-19. Його минулий похмурий прогноз справдився

США як і раніше залишаються країною з найбільшою кількістю інфікованих осіб

Головний інфекціоніст США доктор Ентоні Фаучі представив свій похмурий прогноз смертності від коронавірусу в Сполучених Штатах. Він сказав студентам у вівторок, що від 300 тисяч до 400 тисяч осіб можуть померти від COVID-19 в країні, пише журнал Politico.

Минулий прогноз Фаучі про 200 тисячах смертях, який він зробив 30 березня, вже справдився.

"Якщо ми не зробимо того, що нам потрібно зробити восени та взимку, у нас може бути 300-400 тисяч смертей від ковіду", - сказав доктор Фаучі.

США як і раніше залишаються країною з найбільшим числом інфікованих осіб. За минулу добу там зареєстрували понад 43 тисяч нових випадків зараження. Всього в США заразилися 7,5 млн осіб, включаючи президента Дональда Трампа. У Білому домі розповіли, що Трамп планує взяти участь в дебатах всупереч зараженню.

Його конкурент Джо Байден здав тест на коронавірус COVID-19 у неділю і він показав негативний результат. Це був його третій тест після того, як він був на дебатах Трампом.

Перед цим стало відомо, що Трамп приховав результати тестування, яке показало його зараження коронавірусом. Він чекав результатів другого, більш точного дослідження. Трамп знав про результати вже увечері 1 жовтня, перед тим як з'явився в ефірі телеканалу Fox News. Але тоді він промовчав про перший позитивний тест на COVID-19 і замість цього підтвердив, що коронавірус знайшли у його помічниці Гоуп Гікс.

Білий дім вже ідентифікував 206 осіб, які можливо, заразилися. Білий дім дав чиновникам сфери охорони здоров'я Нью-Джерсі список принаймні з 206 осіб, які, можливо, зазнали впливу коронавірусу на заході щодо збору коштів, де минулого тижня був президент Трамп.

Трамп неодноразово обіцяв вакцину проти COVID-19 до виборів президента США, які намічені на 3 листопада. Однак нові рекомендації Управління з санітарного контролю якості харчових продуктів та медикаментів роблять це практично неможливим.

У США тривають клінічні випробування декількох вакцин проти коронавірусу, розроблених компаніями Moderna, Pfizer та AstraZeneca.