У неділю, 8 листопада, в ході конференції Американської кардіологічної асоціації (АКА), що відбулася в місті Орландо (штат Флорида) було оголошено, що дочірня компанія американської корпорації Google - Google Life Sciences візьме участь у науково-дослідному проекті з вивчення новітніх та інноваційних методів боротьби із захворюваннями серцево-судинної системи людини.
Кажуть, що загальна вартість проекту складе 50 млн дол. При цьому Google інвестує в підприємство 25 млн дол, а половину профінансує АКА.
Глава Google Life Sciences Енді Конрад заявив, що через серцево-судинних захворюваня на планеті вмирає більше людей, ніж від будь-якої іншої хвороби.
"Ця проблема дозріла для того, щоб почати вирішувати її за допомогою інновацій", - сказав Конрад, зазначивши, що до цих пір прогрес в області вивчення методів боротьби із захворюваннями серця був "украй повільним".
"Наша компанія націлена на пошук ліків. Єдине, що ми можемо обіцяти, так це те, що ми будемо дуже сильно старатися", - підкреслив Конрад.
Google Life Sciences була створена в серпні 2015 року на базі біомедичного підрозділу корпорації. Компанія займається медико-технологічними дослідженнями і розробками, які спрямовані на вирішення проблем людей, які страждають різними захворюваннями.
В кінці листопада повідомлялося, що корпорація Google запускає в стратосферу близько трьохсот наповнених гелієм куль, завдяки яким забезпечуватиметься високошвидкісне інтернет-з'єднання з віддаленими і важкодоступними районами Землі.
В першу чергу Google має намір забезпечити доступ до інтернету у віддалених районах Індонезії - в цій державі з населенням понад 250 млн чоловік доступ до всесвітньої мережі мають лише 42 млн людей.