Найбільшою загрозою лишається тероризм. Але і агресія 3 теж тепер стала більш актуальною проблемою.
Про це в інтерв'ю німецькому журналу Der Spiegel сказав голова Федеральної розвідувальної служби Німеччини Бруно Каль. Він зауважив, що німці найбільше бояться терористів "Ісламської держави". Але і загрозі з боку Росії теж в Німеччині тепер приділяють значну увагу, і не лише через пропаганду.
"Я маю на увазі все, що відбувається у військовій сфері і питанні озброєння. Зокрема, Росія подвоїла бойову потужність на західному кордоні, і це не лише комплекси "Іскандер". Велика кількість авіації і літальних апаратів тепер базуються в Криму, так само як і велика кількість інших видів звичайного озброєння. Все це не можна розглядати як оборону від Заходу", - сказав головний німецький розвідник.
Він зауважив, що російські танки базуються на західному кордоні РФ.
"Коли вони входять на територію Білорусі в рамках навчань під назвою "Захід", я ставлю питання, чи це взагалі можна виправдати виключно оборонними намірами", - додав Каль.
Також, на його думку, Москва може наважитися на втручання у німецькі вибори, як вона це зробила в США. Оскільки Німеччина продовжує політику санкцій проти Росії через її агресію проти України. Тож Кремль зацікавлений, щоб на німецьких виборах перемогли сили, які більш лояльні до Москви.
Питання російського втручання у вибори і поширення російської пропаганди хвилює німців. Нещодавно у Німеччині представили законопроект про штрафування соцмереж за фейкові новини. У Берліні вважають, що такі сайти як Twitter і Facebook не достатньо оперативно видаляють брехню. у.
Раніше повідомлялося, що перед виборами у німецькому сегменті Facebook почнуть працювати механізми по боротьбі з фейками. При цьому перевіркою новин буде займатися стороння організація. Ненадійні ж новини будуть позначатися за допомогою спеціального знака. Такий же механізм Facebook запустив у Франції.