UA / RU
Підтримати ZN.ua

Глава МВС Великобританії заявила про шкоду імміграції для суспільства

При цьому користь мігрантів для економіки в кращому випадку близька до нуля.

Високий рівень імміграції здатний підірвати згуртованість суспільства, заявила міністр внутрішніх справ Великобританії Тереза Мей на щорічній конференції Консервативної партії. Про це повідомляє BBC.

За її словами, Британія не потребує припливу мігрантів на нинішньому рівні, підкресливши, що користь, яку вони приносять економіці, в кращому випадку близька до нуля.

Мей зазначила, що хоч Британія і повинна виконувати свій моральний борг перед тими, хто потребує допомоги, їй також необхідна дієва імміграційна система для контролю за прибувають в країну.

Міністр закликала виробити підхід до цієї проблеми, який би поєднував ощадливе тверезе мислення з серцевим співчуттям.

"Коли потік іммігрантів занадто високий, коли зміни відбуваються надто стрімко, неможливо вибудувати згуртоване суспільство. Школам і лікарням, як і ключових елементів інфраструктури, начебто транспорту та житлової сфери, стає важко справлятися", - заявила Мей.

Глава МВС додала, що хоче скоротити кількість прохань про притулок, що подаються до Великобританії, і одночасно збільшити число тих, кому надається допомога у найбільш тривожних місцях планети. Вона пообіцяла більш жорстко ставитися до тих, хто просить притулку, прибуваючи в Великобританію з відносно безпечних країн.

Читайте також: Міністр фінансів ФРН заявив про необхідність обмежити потік біженців в Європу

Як і перед іншими країнами перед Британією гостро стоїть проблема мігрантів. За словами прем'єр-міністра країни Девіда Кемерона, в найближчі п'ять років Великобританія готова прийняти біженців з Сирії в кількості до 20 тисяч осіб. При цьому їх прийматимуть виключно з таборів ООН, розташованих поблизу кордону Сирії. Таким чином, рішення британського прем'єра не торкнеться мігрантів, які вже потрапили в Європу.

У вересні комісар ЄС з економічних та фінансових питань П'єр Московісі розповів про економічній вигоді від напливу мігрантів. На його думку, це дає значні людські ресурси, насамперед, для багатьох країн, які потребують іммігрантів.

У свою чергу, видання The Financial Times писало, що наплив біженців до Європи не приносить їй особливих вигод. Оглядач зазначає, що просто збільшення населення в процвітаючій маленькій країні не покращить рівень життя громадян. Але накладе значні інвестиційні та інші витрати. Аргумент про кількість населення може бути прийнятий до уваги, якщо тільки він сприяє здешевленню витрат на оборону.