UA / RU
Підтримати ZN.ua

Трамп перебільшив про те, скільки робочих місць в США створила його дочка

Як зазначив глава Білого дому, ще два з половиною роки тому Іванка мріяла створити лише 500 тисяч кадрових місць.

Під час виступу в Економічному клубі Нью-Йорка 12 листопада, глава Білого дому Дональд Трамп поділився неправдивою інформацією про те, що Іванка Трамп, його дочка і головний радник Білого дому, створила 14 мільйонів робочих місць в країні, повідомляє Newsweek.

За словами президента США, два з половиною роки тому Іванка мріяла створити 500 тисяч кадрових місць, але її робота принесла набагато більші плоди. За словами президента, завдяки зусиллям його дочки, в США були створені 14 мільйонів робочих місць.

Для того щоб нові співробітники певних компаній пройшли спеціальне навчання і приступили до роботи, буде створено умови для підготовки кадрів за рахунок іноземних донорів.

Але користувачі соцмереж назвали таку заяву Трампа занадто гіперболізуючою. Деякі зазначили, що останні три роки в країні з'явилися лише 6 мільйонів робочих місць, і навіть якщо частина з них завдяки роботі Іванки – то все одно немає 14 мільйонів, про які сказав президент.

Варто відзначити, що дочка і зять Трампа - Іванка і Джаред Кушнер - заробили 82 мільйони доларів за рік, працюючи в Білому домі.

Раніше, син президента США Дональд Трамп-молодший "хотів би, щоб його звали "Хантер Байден", як сина колишнього віце-президента Сполучених Штатів і головного конкурента глави Білого дому на виборах 2020 року Джо Байдена. Трамп-молодший мотивував це тим, що він "міг би заробляти мільйони, прикриваючись посадою свого батька".

12 листопада, у США опублікували меморандум на захист глави Білого дому, підготовлений законодавцями-республіканцями, які беруть участь у розслідуванні імпічменту американського лідера. Документ був розісланий прихильниками Трампа всіма трьома комітетами Палати представників.

31 жовтня Палата представників проголосувала за процедуру імпічменту, визначивши порядок публічних слухань, допиту свідків, права й обов'язки учасників процесу. Резолюцію підтримали 232 конгресмени, 196 – голосували проти.

Детальніше про ситуацію читайте у статті Олександра Хари "Імпічмент. Майже офіційно" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".