Дії російських чиновників лише посилюють ефект міжнародних санкцій, запроваджених проти РФ за вторгнення в Україну. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.
«В РФ продовжуються спроби подолати критичну ситуацію на виробництвах військово-промислового комплексу, яка виникла внаслідок введених міжнародних санкцій. Втім, діяльність російських чиновників вносить додатковий безлад у виробничі схеми та посилює кризові явища», - зазначається у повідомленні.
Зокрема, про це свідчить лист від імені АТ «Тюменський акумуляторний завод» на адресу «заступника керівника оперативного штабу з протидії економічним санкціям» Сергія Собяніна. «Санкції, які ввели проти РФ Євросоюз та США, безсумнівно, ускладнили нашу роботу, оскільки частина матеріалів та запчастин на обладнання, що не виробляються у РФ ми закуповували за кордоном. Сучасні реалії змушують нас або організовувати власне виробництво, або шукати нових постачальників… Однак те, що роблять наші чиновники щодо нас – у рази гірше за санкції», - йдеться у листі.
«Мова про тотальну некомпетентність державного регулятора», - зазначає ГУР.
«Завдяки» внесеним змінам виробництво не може отримати достатньо сировини. До того ж зруйновано систему утилізації небезпечних відходів, внаслідок чого організатори схеми можуть забруднити кислотою великі території.
В результаті такої «боротьби з економічними санкціями» передбачається відтік виробництва в Китай, наголосили в розвідці.
Раніше ГУР Міноборони повідомляло, що ЗС РФ втрачають цивільний персонал через відсутність відповідного фінансового забезпечення.
Про це йдеться в листі профспілкової організації цивільного персоналу ЗС РФ по Сибірському регіону до голови російського уряду Михайла Мішустіна. Співробітники нарікають на вкрай низьку оплату праці.
Автори листа стверджують, що «процес зниження укомплектованості військових частин та установ цивільним персоналом має стійкий характер». Через це відбувається масове звільнення кваліфікованих співробітників.