UA / RU
Підтримати ZN.ua

Цьогоріч Британія проведе перший глобальний саміт з безпеки штучного інтелекту

Дати події поки не називаються.

Британія проведе глобальний саміт з безпеки штучного інтелекту цього року, а прем’єр-міністр Ріші Сунак і президент США Джо Байден обговорять цю технологію на своїй зустрічі в сьогодні, 8 червня. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяву уряду Великої Британії.

На саміті розглядатимуться ризики штучного інтелекту, включно з прикордонними системами. Обговорюватиметься, як їх можна пом’якшити за допомогою скоординованих на міжнародному рівні дій. Дата події поки не називається.

Байден і Сунак під час зустрічі працюватимуть над координацією своїх підходів до критичних і нових технологій з метою зміцнення своєї економічної безпеки. Сунак запланував широкі дискусії з Байденом стосовно Британії та США. Обговорюватимуть яким чином обидві країни можуть працювати разом, щоб зміцнити свої економіки та зміцнити своє «спільне лідерство в технологіях майбутнього».

Читайте також: Сунак в США зустрічається з багатьма політиками, проте не з Трампом

Американська технологічна компанія Palantir Technologies, яка вже має понад 800 співробітників у Британії, окремо оголосить про плани зробити Велику Британію своєю новою європейською штаб-квартирою з розробки ШІ, йдеться в заяві британського уряду.

Декілька урядів думають, як пом’якшити небезпеку нової технології, яка пережила бум інвестицій і споживчої популярності в останні місяці після випуску OpenAI ChatGPT. За словами мільярдера Ілона Маска, який зустрічався з офіційними особами під час своєї недавньої поїздки до Китаю, це включає Китай, де уряд прагне запровадити регулювання штучного інтелекту.

Регулятори в усьому світі намагаються розробити правила, що регулюють використання генеративного штучного інтелекту, який може створювати текст, зображення, а їх вплив порівнюють із появою Інтернету.

Нагадуємо, раніше повідомлялось, що Джо Байден та Ріші Сунак обговорять штучний інтелект і пов'язані з ним ризики під час зустрічі у Вашингтоні. Британський прем'єр запевняє, що світові лідери докладно вивчають усі ризики, щоб їх не допустити.