UA / RU
Підтримати ZN.ua

Більшість «батальйонів» РФ матимуть розмір лише посилених рот – ISW

Водночас в Росії почали збільшувати одноразові бонуси при вступі на службу, щоб підвищити рівень найму, передусім у віддалених суб'єктах  федерації. Кремль, судячи з усього, намагається захистити жителів Москви від призову на військову службу.

Жителі віддалених суб’єктів РФ продовжують поповнювати загони для посилення окупаційних військ, водночас Кремль, попри нещодавні суперечливі заяви, намагається захистити жителів Москви від призову на військову службу. Ситуацію з поповненням живої сили противника розбирає Інститут дослідження війни.

Читайте також: У Путіна для продовження мобілізації закінчуються буряти і він згадав про москвичів: ЗМІ розповіли про новий батальйон

За даними аналітиків, Алтайський край оголосив про формування п'яти добровольчих підрозділів: батальйонів «Калашников» і «Алтай», роти «Катунь», взводу «Бія». Місцеві ЗМІ зазначають, що рекламована місячна зарплата коливається від 30 000 до 300 000 рублів (приблизно від 500 до 5 000 доларів США).

Місцеве видання Республіки Татарстан заявило, що класифікація добровольчих формувань «батальйонами» російською владою перебільшує реальну кількість призовників у кожному добровольчому підрозділі. Зокрема видання зазначає, що батальйон «Парма» Пермського краю налічує 90 осіб і структурно більше відповідає мотострілецькій роті.

Читайте також: Учора ЗСУ демілітаризували чотири сотні окупантів — найбільше від початку повномасштабної війни

“Більшість «батальйонів» (і навіть деяких «полків») швидше за все матимуть розмір посилених рот. Варто також зазначити, що ці спецбатальйони не описуються як батальйонні тактичні групи (БТГ) і, здається, не структуровані як БТГ.  «Батальйон» не має нічого подібного до умовної бойової потужності батальйонно-тактичної групи, яка вторглася в Україну в лютому, навіть якщо не враховувати недосвідченість і вік багатьох солдатів і дуже обмежену підготовку, яку вони проходять перед розгортанням до бойових дій”, – йдеться в звіті.  

 

Протягом літа зменшився набір, місцеві чиновники активізували рекламу призову

Вищезгадані видання також зазначають, що протягом літа зменшився набір у загони та що місцеві російські чиновники активізують рекламу в окремих регіонах. Видання “Бізнес-Онлайн” стверджує, що на початку призовної кампанії на початку червня в Республіці Татарстан було лише 10-15 бажаючих новобранців, а до кінця кампанії ці цифри зросли втричі. У звіті видання підтверджено оцінку ISW про те, що федеральні суб’єкти почали збільшувати одноразові бонуси при вступі на службу, щоб підвищити рівень найму в серпні.

Раніше ми писали, скільки отримує російський військовий за участь у війні.