UA / RU
Підтримати ZN.ua

Американські штати подали на уряд до суду за вимогу щодо обов'язкової вакцинації медиків

10 штатів оскаржують вимогу Байдена щодо вакцинації медичних працівників.

У середу коаліція 10 штатів подала до суду на федеральний уряд, щоб заблокувати вимогу про обов'язкову вакцинацію медиків, що стало новим фронтом опору штатів, які очолюють республіканці, політика адміністрації президента Джо Байдена щодо пандемії, повідомило агентство Associated Press (AP).

У позові, поданому до федерального суду штату Міссурі, стверджується, що ця вимога загрожує робочим місцям мільйонів медичних працівників і може "погіршити тривожний брак" співробітників установ у галузі охорони здоров'я, особливо в сільських районах, де деякі з цих працівників не наважуються робити щеплення. у повідомленні.

"Це ознаменувало новий фронт опору штатів, які очолюють республіканці, політика адміністрації президента Джо Байдена щодо пандемії", - пише AP.

Нові правила адміністрації Байдена вимагають, щоб федеральні підрядники забезпечили вакцинацію своїх працівників, і щоб підприємства з більш ніж 100 співробітниками були щеплені чи носили маски та щотижня проходили тестування на коронавірус. Вимоги мають набути чинності 4 січня.

Апеляційний суд 5-го округу США в Новому Орлеані вже тимчасово заблокував вимогу про обов'язкову вакцинацію для бізнесу, заявивши, що вона порушує "серйозні законодавчі та конституційні проблеми".

Окрема вимога, опублікована минулого тижня федеральними центрами медичної допомоги та послуг Medicaid, потребує вакцинації від COVID-19 більш ніж 17 млн. працівників приблизно у 76 тис. медичних закладів, які фінансуються державними програмами у сфері охорони здоров'я.

Читайте також: Обов′язкова вакцинація вчителів. Три питання, на які немає відповіді

У світі може виникнути глобальна нестача від 1 до 2 мільярдів шприців для вакцинації від COVID-19 у 2022 році, і це може затримати вакцинацію в усьому світі або спонукати бідніші країни до небезпечного повторного використання голок. Про це заявила старший радник Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) щодо доступу до ліків та товарів для здоров'я Ліза Хедман у вівторок, 10 листопада.