За даними Міжнародного екзит-полу, найбільша підтримка у партії "Блок Петра Порошенко" серед українців у віці від 40 і старше.
Варто відзначити, що за віковим критерієм визначаються основні три політичні сили, які набрали найбільшу кількість голосів. Всі інші партії мають менше 12% підтримки.
Так, 22% українців у віковій групі 18-24 років проголосували за "Народний фронт", 21% - за "Самопоміч", 19% - за партію "Блок Петра Порошенка". Схожа картина" у віковій групі 25-29 років: 22%, 21%і 20% відповідно. У Віковій групі 30-39 на першому місці теж "Народний фронт", за нього віддали свої голоси 23% виборців. Однак на другому місці тут президентська партія (22%), "Самопоміч" - отримала 20% голосів.
У наступній віковій групі ситуація змінюється - лідирує за уподобанням президентська партія. Так, за неї проголосували 23% українців у віці 40-49 років. Далі йдуть "Народний фронт" (22%) і "Самопоміч" (17%). Схожа ситуація у віковій групі 50-59: 23%, 22%, 12 відповідно.
Українці віком від 60 і старше також проголосували в своїй більшості (23%) за президентську партію, далі йде "Народний фронт" з 21% голосів. Однак у цій віковій групі на третьому місці - "Опозиційний блок" (12%).
Крім того, варто зазначити, що лише одна вікова група дала Комуністичної партії 6% - це люди віком від 60 і старше. На цих виборах в Раду КПУ, згідно з екзит-полами, не подолала 5%-й бар'єр для проходження в парламент.
Нагадаємо, що згідно з екзит-полами, в Раду проходять сім партій: Блок "Блоку Петра Порошенко", "Народний фронт", Самопоміч", "Опозиційний блок"%. П'ятірку замикає "Радикальна партія". У нову Раду також проходять і "Свобода" та "Батьківщина".
Вибори пройшли за змішаною системою голосування, згідно з якою 225 депутатів обираються з числа представників списків партій ще стільки ж - на одномандатних округах. Всього у цих виборах взяли участь понад 6,6 тисяч кандидатів з яких понад 3,1 тисячі - у списках 29 партій і 3,5 тисячі "мажоритарників".