UA / RU
Підтримати ZN.ua

Засуджений за ДТП у Харкові Дронов подав апеляцію

Адвокат вважає, що вирок суду упереджений.

Суд засудив Дронова та Зайцеву до 10 років позбавлення волі

Суд засудив Дронова та Зайцеву до 10 років позбавлення волі

Засуджений на 10 років в'язниці за вчинення смертельної ДТП у Харкові Геннадій Дронов подав апеляцію. Про це повідомив адвокат Дронова Сергій Перепелиця в Facebook.

"Вважаємо, що вирок Київського районного суду Харкова є упередженим, незаконним, необґрунтованим, винесеним з істотним порушенням норм процесуального права, прав і свобод людини, гарантованих Конституцією України, Кримінальним процесуальним кодексом України, Конвенцією про захист прав людини та основних свобод, а тому повинен бути скасований", - йдеться в тексті документа.

Вказується, що підставою для скасування або зміни вироку є, серед іншого, неповнота судового розгляду та невідповідність висновків суду фактичним обставинам кримінального провадження. Серед претензій до вироку і те, що суд не взяв до уваги висновки експертів з Дніпра, які визначили швидкість руху автомобіля Зайцевої в 106 км / год, а також неможливість для Дронова переконатися в безпеці руху в цих умовах.

Нагадаємо, 26 лютого Київський райсуд Харкова виніс вирок обвинуваченим у смертельній дорожньо-транспортній події в центрі міста в 2017 році Олені Зайцевій та Геннадію Дронову.

18 жовтня 2017 року у центрі Харкова сталася масштабна ДТП, в результаті якої загинули шість осіб, ще п'ятеро, в тому числі вагітна жінка, отримали травми. На проїжджій частині зіткнулися автомобілі Lexus RX 350 (водій Олена Зайцева) і Volkswagen Touareg (водій Геннадій Дронов), в результаті чого Lexus вилетів з проїжджої частини і наїхав на групу пішоходів.

Досудовим розслідуванням встановлено, що обидва водії порушили правила дорожнього руху, що призвело до аварії.