UA / RU
Підтримати ZN.ua

В Україні завершилася основна сесія ЗНО-2013

1 липня стартує вступна кампанія до вишів. Для тих же, хто не зміг потрапити на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання з поважних причин, з 4 липня буде організована додаткова.

В Україні завершилася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання (3). 27 червня абітурієнти склали останній тест - з зарубіжної літератури.

З 1 липня стартує вступна кампанія у вищі навчальні заклади. Прийом документів триватиме до 31 липня, втім, ті, хто складатиме вступні іспити, повинні принести документи до 20 липня.

Вступні іспити триватимуть 11 днів: з 21 по 31 липня включно.

Окрім того, 4 липня розпочнеться додаткова сесія ЗНО для тих, хто не потрапив на основну з поважної причини.

У приймальній комісії абітурієнт, подаючи заяву, мусить особисто показати атестат і додаток до нього, сертифікати ЗНО (для вступників на основі повної загальної середньої освіти); медичну довідку за формою 086-у, документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт, військовий квиток, свідоцтво про народження).

На вимогу вступника приймальна комісія може засвідчити копію атестата та додатка до нього, а також сертифікатів ЗНО.

Як відомо, в цьому році можна подавати сертифікати ЗНО, видані у 2013 році, або сертифікати чи їхні дублікати за 2012, 2011, 2010, 2009 або 2008 рік. Важливо пам'ятати, що усі копії документів засвідчуються за оригіналами.

Щоб претендувати на освіту молодшого спеціаліста, потрібно мати не менше 124 балів з конкурсних предметів; бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарно-медичного спрямувань) - не нижче 124 балів з непрофільних конкурсних предметів та мінімум 140 - з профільних.

Нагадаємо, конкурсний бал складається з балів сертифіката з конкурсних предметів (вступних екзаменів, творчих конкурсів), середнього бала атестата та додаткових балів.

Всього на ЗНО-2013 було зареєстровано 322,5 тис. охочих пройти тестування. !zn

Читайте також:

Ціни на репетиторів в Києві стартують від 60-200 гривень на годину

Українські виші в цьому році вперше не підвищили ціни на навчання

Польські виші заманюють українських студентів високою стипендією і хорошими гуртожитками