UA / RU
Підтримати ZN.ua

В Україні заборонили ще сім російських серіалів

Держкіно заборонило трансляцію фільмів, вироблених фізичними та юридичними особами держави-агресора.

Державне агентство України з питань кіно прийняло рішення анулювати державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування та скасувати державну реєстрацію семи телесеріалів виробництва РФ.

"Заборона поширюється на телесеріали "Другий шанс", "Життя розсудить", "Зламані долі", "Мезальянс", "Чужі діти", "Шукаю чоловіка" і "Я подарую тобі любов"", - йдеться в повідомленні прес-служби Держкіно в Facebook.

В повідомленні зазначається, що рішення на заборону серіалів відбулося на підставі ст. 15 закону України "Про кінематографію" (подання суб'єктом кінематографії, недостовірних відомостей у документах).

Зазначені телесеріали були зроблені і/або вперше оприлюднені (продемонстровані) після 1 січня 2014 року. У відповідності зі ст. 15-1 закону "Про кінематографію", Держкіно заборонив трансляцію фільмів, вироблених фізичними та юридичними особами держави-агресора, які не містять популяризацію або пропаганду органів держави-агресора і їх окремих дій, але виготовлені та/або вперше оприлюднені після 1 січня 2014 року.

Читайте також: Держкіно просить додатково 120 млн грн на виробництво фільмів в 2015 році

Раніше повідомлялось, що Держкіно скасувало державну реєстрацію на серіали "Недоторканна" та "Я дарую тобі щастя", а також заборонило за російську пропаганду 11 фільмів і серіалів.

Нагадаємо, в червні минулого року в Україні набула чинності заборона на російські фільми і серіали. Згідно із законом "Про внесення змін у деякі закони України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України", під заборону розповсюдження і демонстрації потрапляють фільми, а також серіали, які популяризують або пропагують органи держави-агресора або їх окремі дії, які створюють позитивний імідж працівників держави-агресора або працівників радянських органів державної безпеки, які виправдовують або визнають правомірною окупацію території України. Заборона на трансляцію, вироблених фізичними та юридичними особами держави-агресора, поширюється, якщо вони зроблені після 1 серпня 1991 року. При цьому заборона не стосується інформаційних та інформаційно-аналітичних програм.