UA / RU
Підтримати ZN.ua

В РНБО заговорили про перехід на онлайн-навчання восени

Секретар РНБО доручив підготувати технічні можливості для дистанційного навчання.

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов заявив, що існує ймовірність того, що восени більшості українських шкіл доведеться перейти на дистанційне навчання, тому вже сьогодні повинні бути підготовлені відповідні технічні можливості. Про це йшлося під час традиційної наради з президентом Володимиром Зеленським, інформує Офіс президента.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль в свою чергу додав, що показник захворюваності на коронавірус значно виріс і становить понад 50 осіб на 100 000 населення. Ще 10 днів тому він був менше 40. У той же час летальність становить 2,6%, що свідчить про високий рівень лікування. Глава уряду попросив мерів залучити муніципальні патрулі до роботи з відомствами, які здійснюють контроль, такими як, наприклад, Держпродспоживслужба і іншими для дотримання санітарно-епідеміологічних вимог; обмежити роботу нічних клубі, з 10 години вечора поставити на жорсткий контроль муніципальний транспорт, а також поліпшити інформаційну політику і допомогти навчальним закладам підготуватися до дистанційної роботи.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов доручив лікарням готуватися до другої і третьої хвилі коронавірусу. Через зростання захворюваності карантин можуть посилити в 13 областях.

Відзначимо, раніше повідомлялося про те, що у Кабінету міністрів поки немає рішення, чи підуть українські школярі 1 вересня в школу, або продовжать вчитися дистанційно.

Напередодні на сайті Офісу президента  зареєстрували електронну петицію про заборону дистанційного навчання для школярів.  У петиції йдеться про те, що така форма навчання призводить до "морального зубожіння" дітей.

Школярів, як і студентів, перевели на дистанційне навчання в рамках карантину, оголошеного в березні по всій країні через поширення коронавірусу. 6 квітня стартував проект  Всеукраїнська школа онлайн, в рамках якого в ефірах українських телеканалів викладалися 11 шкільних дисциплін. Протягом двох місяців  проект набрав 15,6 млн переглядів  на YouTube-каналі.

Докладніше про перспективи дистанційного навчання в Україні читайте в статті Івана Волкова "Університет в смартфоні" для читачів ZN.UA.