UA / RU
Підтримати ZN.ua

В регіонах, де сконцентровано більшість переселенців, значно зросла кількість крадіжок (інфографіка)

За інформацією Нацполіції, в Україні близько 800 тис. осіб, які виїхали з окупованих територій, не зареєструвалися як переселенці.

В Україні відмічається підвищення середньостатистичного зростання крадіжок в регіонах, де сконцентровано більшість переселенців. Це в першу чергу місто Київ (зростання удвічі), Миколаївська (+60%), Одеська (+61%) та Харківська (+62%) області.

Читайте також: "ДНР" і "ЛНР" конфіскують квартири переселенців

Про це пише у своїй статті для DT.UA заступник голови Нацполіції Вадим Троян.

пол_2

"Напряму пов'язаний із війною і так само новий для України виклик, який прямо впливає на рівень злочинності - безпрецедентне зростання числа вимушених переселенців. Чи всі вони законослухняні? Очевидно що ні - особливо, коли перед більшістю з них кардинально постає питання вирішення елементарних побутових потреб (пошук житла, роботи, начальних закладів для дітей), що, в свою чергу, потребує значних фінансових витрат", - йдеться у статті.

Троян наголошує, що з початку 2016 року взято на облік 1,8 млн переселенців (1,4 млн сімей з Донбасу і Криму). При цьому ще близько 800 тис. осіб не зареєструвалися як переселенці.

Детальніше про криміногенну ситуацію в країні читайте у статті Вадима Трояна "Війна на кримінальному фронті" у свіжому випуску тижневика "Дзеркало тижня. Україна".