UA / RU
Підтримати ZN.ua

В ОРЛО ватажки бойовиків планують видавати "зарплату" нерухомістю переселенців – ІС

Росія скоротила витрати на утримання підконтрольних бандформувань.

Ватажки підконтрольного РФ терористичного угруповання "ЛНР" вивчають можливості погашення "зарплатних" боргів перед бойовиками російсько-окупаційних військ. Розглядається варіант передачі у їхню власність землі та нерухомості , повідомляє координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

Зокрема, мова йде про будинки, дачі та земельні ділянки вимушених переселенців, які виїхали з ОРЛО на підконтрольну Україні територію і в Росію. Затримки в "зарплаті" бойовиків викликані суттєвим скороченням Росією витрат на утримання підконтрольних бандформувань.

Зарплатна заборгованість відбивається також на медичній сфері тимчасово окупованих районів Луганської області.

"Від початку 2018 зі сфери охорони здоров'я "ЛНР" звільнилося щонайменше 1 000 працівників. Ситуація викликана істотною заборгованістю із зарплатні, а також низьким забезпеченням необхідними лікарськими засобами та медичними виробами", - пише координатор ІС на своїй сторінці в Facebook.

Попри це, російські та білоруські виробники знайшли в особі жителів тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей прибутковий ринок збуту неліквідного товару.

"У зв'язку зі зниженням рівня платоспроможності населення "Л-ДНР", виробники із РФ та Республіки Білорусь почали завозити на окуповану територію Донбасу переважно продукцію низької якості. Завдяки низькій ціні такі товари користуються великим попитом", - додає координатор ІС.

Як повідомлялося, жителі окупованих територій Донбасу дедалі частіше відмовляються служити в НЗФ бойовиків. Місцеві терористи отримують більш скромну "зарплатню", ніж "зарплата" російських військових і найманців.

Раніше в розвідці повідомили про те, що в терористичній організації "ДНР" розширили перелік "невиїзних осіб". З початку лютого виїхати з тимчасово окупованої території не зможуть виконавці господарських робіт та обслуговуючий персонал "органів влади" і "силових структур" окупаційних "адміністрацій".

Згодом заборона була поширена на медичних працівників. Кожного медпрацівника попередили про заборону виїзду за межі окупованих територій Луганщини під підпис.