Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ в Україні 21 листопада зафіксувала ряд машин військового типу і групу озброєних осіб навколо окупованому Луганську, зокрема навколо захопленого терористами будівлі Управління міністерства внутрішніх справ України, повідомляє місія на своїй сторінці в Facebook.
Крім того, патруль ОБСЄ помітили колону військових машин на дорозі біля Дебальцеве Донецької області. Спостерігачі нарахували в колоні не менше шести вантажівок військового типу, два бронетранспортери, одну зенітну установку (ЗУ-23), а також більше 20 цивільних автомобілів без номерних знаків щонайменше 50 озброєними особами.
Ще одну подібну колону, які рухалися у напрямку Луганська, патруль СММ зафіксував у с. Весела Тарасівка (15 км на захід від Луганська). Спостерігали припустили, що це була одна і та ж колона.
Нагадаємо, що вранці у вівторок, 21 листопада, центр окупованого Луганська оточили озброєні бойовики без розпізнавальних знаків, а під "управління МВС" підігнали БТР. Екс-"міністр" Корнет забарикадувався в будинку разом з лояльним йому колишнім спецпідрозділом "Беркут". За непідтвердженими даними, до Луганську з окупованого Донецька були перекинуті три армійських "Урали" з бойовиками "ДНР". "Чужі бойовики" заблокували "адмінбудівлі" і зірвали роботу "Народної ради ЛНР". Наказ Плотницького звільнити Луганськ вони виконувати відмовилися.
Раніше у групі ІС повідомили про те, що ватажок терористичної організації "ЛНР" Ігор Плотницький звільнив "міністра внутрішніх справ" Ігоря Корнета. Незважаючи на те, що Корнета звільнили з формулюванням "у зв'язку з відкриттям стосовно нього кримінальної справи", між ним і Плотницьким тривалий час фіксувалося протистояння. Перед звільненням "голова МВС" доручив підлеглим перейти на посилений режим "служби", також були організовані бойові чергування для протистояння захопленню об'єктів "міністерства" лояльними Плотницькому бойовиками. В оточенні Плотницького ці заходи викликали резонанс, Корнета запідозрили у спробі "силового перевороту і захопленні влади".