VIII Міжнародна конференція Українського форуму благодійників, яка відбудеться в Києві 25 лютого 2016 року, сконцентрується на дослідженні трьох питань: планування змін, стратегічний менеджмент організації та інструменти управління змінами.
Ключовими спікерами на конференції будуть найуспішніші практики філантропії з 8 країн світу: США, Велика Британія, Голландія, Румунія, Польща, Чехія, Сербія, Україна.
Спеціальними гостями конференції стануть старший радник Інституту філантропії, експерт з консультування донорів та благодійників Фенелла Роуз та директор програм стратегічної філантропії Асоціації взаємодії громад Аліна Порумб.
Уперше в Україні
1. Формування екосистеми сектору благодійності. Екосиситема – це середовище, в якому змагальність посилює потенціал конкурентів, народжує нові ресурси, а довкілля при цьому не вичерпується і не забруднюється. Про екосистеми бізнесу як шлях нового покоління уже говорять. Але про цю стратегію у благодійності ви почуєте вперше.
2. Інновації у благодійності – це нові підходи до розв'язання давніх проблем. Це можливість досягати результату, працюючи не більше, а не так, як досі. IT-мислення на службі у благодійності. "Інновації - єдиний шлях до перемоги", - казав Стів Джобс.
3. Теорія змін у благодійності – це реформа, яку ви не лише починаєте, а якою можете керувати на всіх етапах. Лідер – це той, хто готовий до змін іще до того, як вони постукали у двері.
4. Соціальне підприємництво як інвестиційно приваблива благодійність. Найбільш стабільні і успішні на Заході ті благодійні організації, які будують свою діяльність за принципом соціального підприємства: пропонують корисний конкурентний продукт – і тим самим досягають позитивних змін в екології, системі освіти, дотриманні прав людини.
5. Сектор благодійності – креативне агентство, адвокат і контролер реформ в Україні. Так, це можливо! І зіркові гості нашої конференції розкажуть і покажуть, як філантропічному середовищу бути не альтернативним урядом, а найбільшим лобістом змін на державному рівні.
Заходи конференції будуть цікавими перш за все для:
- засновників, керівників та співробітників благодійних фондів та організацій;
- приватних благодійників і волонтерів;
- громадських організацій та їх об'єднань;
- ініціативних груп громадян;
- представників бізнесу, які займаються або планують займатися благодійністю;
- представників влади та дипломатичного корпусу;
- представників ЗМІ, які спеціалізуються на соціальній, політичній та економічній тематиці;
- аналітикам і консультантам у сферах соціальної відповідальності, мас-медіа, зв'язків із громадськістю, стратегічного планування, регіонального розвитку, ІТ.
Стати учасником конференції можна, заповнивши анкету.