Рада оборони Києва дозволила рух транспорту Південним мостом з лівого на правий берег. Рух мостом з правого на лівий берег поки залишиться закритим, окрім деяких винятків, повідомив 12 березня міський голова Києва Віталій Кличко.
За словами мера, рішення ухвалили після консультацій з військовими.
На разі Південним мостом з правого на лівий берег зможуть їздити лише екстрені та аварійні служби, громадський транспорт, транспортні засоби військового призначення та транзитний вантажний транспорт.
Також в Києві частково знімуть обмеження руху автотранспорту під час повітряної тривоги Подільським мостовим переходом та Дарницьким залізничним мостом – на цих мостах під час тривоги закриватимуть тільки одну смугу в напрямку з лівого на правий берег.
Водночас обмежень для руху транспорту у час повітряної тривоги немає на:
- Північному мосту;
- Мосту Метро;
- Мосту ім. Є. О. Патона.
Нагадаємо, рух Південним мостом обмежили у червні 2022 року. З того часу рух дозволяється лише для окремих категорій транспорту.
