Співробітники Державної фіскальної служби в Києві викрили менеджмент мережі піцерій в ухиленні від сплати податків.
Несплата зафіксована в особливо великих розмірах, повідомляє пресслужба ДФС на сторінці в Facebook.
У ДФС не говорять, про яку мережі піцерій йдеться, але згадується, що діяльність здійснювалася під відомим міжнародним брендом.
Під час обшуків офісних та складських приміщень виявили та вилучили цифрові носії, чорнові записи, фінансово-господарські документи і гроші.
"Попередньо встановлено, що організована злочинна група здійснювала свою діяльність для ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах під час надання послуг мобільного харчування під відомим міжнародним брендом.
Фактично, посадові особи одного з ТОВ, діючи в складі організованої групи, протягом тривалого періоду здійснювали на території України реалізацію товарно-матеріальних цінностей через стаціонарні магазини і інтернет-магазин і приховували реальні обсяги отриманого доходу, використовуючи підконтрольних ФОПів, дохід яких фактично повинен був декларуватися ТОВ", - йдеться в повідомленні.
Підкреслюється, що це призвело до ненадходження до бюджету коштів на загальну суму понад 75 млн грн.
Раніше повідомлялося, що колишній глава Державної фіскальної служби нарахував собі премію в 1000% від посадового окладу, повідомила пресслужба Офісу генпрокурора. Ексчиновнику ДФС вже повідомили про підозру.
Зазначено, що через призначення такої премії, державний бюджет зазнав збитків на суму понад 300 тис. гривень. Правоохоронці повідомили чоловікові про підозру в перевищенні влади і службових повноважень працівником правоохоронного органу (ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України).
Також Верховна Рада 306 голосами прийняла звіт тимчасової слідчої комісії з розслідування оприлюднених в ЗМІ фактів можливих корупційних дій посадових осіб органів державної влади, які призвели до значних втрат дохідної частини Державного бюджету України. Зокрема, мова йде про махінації в податковій і на митниці. Народні депутати продовжили на шість місяців роботу ТСК.
ТСК встановила, що найбільш поширеною схемою ухилення від сплати ПДВ є формування "фіктивного" податкового кредиту, який отримав назву "скручування". У звіті говориться, що схеми з штучного формування податкового кредиту з ПДВ є системним явищем.