UA / RU
Підтримати ZN.ua

У ЗСУ розповіли подробиці захоплення в полон трьох бойовиків у зоні ООС

До позицій терористів військові наблизилися практично безперешкодно, бойовиків застали зненацька, напідпитку, і без особливих проблем полонили.

20 травня під селищем Гольмовский Донецької області українські військовослужбовці у ході рейду захопили в полон трьох бойовиків; полонені терористи розповіли, що у "збройних силах" так званих "народних республік" у них при вступі "до лав" відбирають документи і їм платять мізерні гроші, йдеться у сюжеті ТСН.

До позицій терористів українські військові змогли наблизитися під вечір; багато говорить той факт, що бійці без будь-яких проблем підійшли впритул без єдиного пострілу, а бойовиків застали зненацька - ті на позиції пиячили та базікали.

"Військовий, ніби командир, зробив терористам зауваження за пияцтво на позиції. Він наказав їм вийти на вулицю і тільки тоді зізнався, що він - український військовослужбовець", - розповіли журналістам.

Бойовики, що так потрапили у халепу, практично не чинили опору.

"Вигляд у них був дурнуватий, коли їх виводили з бліндажа. Один з них почав щось робити зі зброєю, яка не була заряджена, але був знищений", - розповів боєць батальйону "Донбас-Україна".

Всі бойовики були без документів, на питання щодо причин цього розповіли, що паспорти у них вилучає "керівництво".

Затримані - жителі Горлівки і Єнакієвого. Ліквідований терорист - уродженець РФ, але служив в Україні у "Беркуті". Після Майдану, втік до терористів у Донбас.

Нагадаємо, 21 травня стало відомо, що розвідувально-диверсійна група 46 окремого штурмового батальйону "Донбас" пізно ввечері 20 травня провела спецоперацію в тилу противника з метою виявлення вогневих засобів противника, що ведуть обстріл мирних населених пунктів. Під час рейду українські військові захопили в полон трьох бойовиків.

Упродовж 20 травня ситуація в районі проведення операції Об'єднаних сил залишалася складною, інтенсивні бойові дії тривали на Світлодарському, Горлівському, Донецькому та Маріупільському напрямках. Російсько-окупаційні війська 55 разів порушували режим припинення вогню, з них 19 разів застосовували заборонену Мінськими домовленостями зброю.