UA / RU
Підтримати ZN.ua

У застосунку "Армія+" є 11 цифровізованих рапортів чотирьох типів — Міноборони

У відомстві наголошують, що він є абсолютно безпечним. 

Заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Катерина Черногоренко розповіла, що електронні рапорти — одна з базових обіцянок, яка вже працює у мобільному додатку для військових "Армія+". Під час телемарафону вона заявила, що відомство опитало 64 000 захисників та дійшло висновку, що саме цього вони найбільше потребують. 

Тож тепер у застосунку доступні 11 видів цифровізованих рапортів. Їх розділили на чотири типи: ті, які стосуються відпустки, допомоги, направлення та видачі направлень.

"З урахуванням того, що рапорт складався від руки, все дуже залежало від того, наскільки військовий має в цей час можливість його заповнити. Далі паперовий рапорт направлявся в штаб бригади й там здавався, — розповіла Черногоренко. — На це також потрібен був час, треба було його доставити, він міг загубитися, його могли відкласти тощо. Наші рапорти не губляться". 

Вона наголосила, що цей застосунок є абсолютно безпечним, доступ до нього мають лише військові. 

"Армія+" не зберігає особисті дані. Вони підтягуються з наших інформаційно-комунікаційних систем, до яких ми звертаємося. І, власне, окремо від цього потужності нашого застосунку розгорнуті у захищеній інфраструктурі, безпечній локації. Ми маємо всі необхідні документи, комплексну систему захисту інформації", — розповіла Черногоренко. 

Читайте також: В Україні з'явився чат-бот «Армія+»: для чого він потрібний

Нагадаємо, 8 серпня в Україні запрацював мобільний застосунок "Армія+", який повинен звільнити захисників від проходження паперової роботи — застарілої, нікому не потрібної бюрократії. Наразі там є електронні рапорти, але згодом з'являться також медичні документи, функції банкінгу, кредитування, соціальні послуги та захищені чати для військових. У Міноборони вважають, що додаток стане альтернативою "Дії"