UA / RU
Підтримати ZN.ua

У Троїцькому на розтяжці підірвалися шестеро українських військових

Один боєць загинув, п'ятеро отримали поранення.

Українські військові підірвалися на розтяжці на блокпосту за селом Троїцьке

Українські військові підірвалися на розтяжці на блокпосту за селом Троїцьке

Вранці 10 вересня на блокпосту за селом Троїцьке Попаснянського району на "розтяжці", встановленої терористами, підірвалися військовослужбовці 54-ї механізованої бригади. В результаті один боєць загинув і п'ятеро отримали поранення, повідомляє прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

"Останнім часом на Луганщині спостерігається невтішна тенденція підривання військових і мирних мешканців на вибухових пристроях. У найближчий час я планую за участю військових, рятувальників, правоохоронних органів, міжнародних організацій, які займаються розмінуванням, скликати нараду по координації роботи всіх цих органів задля більшої їх ефективності у питанні розмінування Луганської області", – зазначив голова обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука

Зменшення кількість обстрілів стало можливим після того, як наприкінці серпня контактна група в Мінські домовилася про припинення вогню з 1 вересня. Як потім повідомили у штабі АТО, обстріли не припинились взагалі, однак бойовики припинили системний вогонь по позиціях українських військ.

Незважаючи на це, президент Петро Порошенко заявив, що минулий тиждень став першим, коли згідно з Мінським домовленостями припинення вогню запрацювало.