3 і медпрепаратів, які не мають акредитаційного сертифікату.
Про це заявив депутат від "Батьківщини" Валерій Головко, який звернувся із запитом до начальника департаменту охорони здоров'я Полтавської облдержадміністрації з вимогою розібратися з цією інформацією.
"Останнім часом в Україні проводяться з численними порушеннями процедури клінічних випробувань медпрепаратів, поданих на реєстрацію", - йдеться у депутатському запиті.
"Кричущим фактом є проведення тестувань із залученням дітей-сиріт, у тому числі після закінчення терміну дії договору страхування, або без дозволу одного з батьків, а ще страшніше - з порушеннями в частині інформаційної згоди неповнолітніх пацієнтів", - уточнив він.
Головко вважає, що подібні факти спостерігаються у багатьох медичних установах, зокрема, розташованих на території Полтавської області.
"З'явилися факти проведення клінічних досліджень за участю дітей педіатричним відділенням Полтавської обласної дитячої клінічної лікарні, зокрема, багатоцентрове клінічне дослідження зі встановлення безпечності і переносимості терапії "Дорипенемом" при відсутності акредитаційного сертифікату майже півтора року (з 20.11.2010 за 17.02.2012 рік)", - також сказано у повідомленні Головка.
У зв'язку з цим депутат вимагає від керівника обласного департаменту охорони здоров'я у разі підтвердження даної інформації притягти до відповідальності винних осіб.
"Дорипенем" є синтетичним антибіотиком широкого спектру дії, вводиться внутрішньовенно. !zn
Читайте також:
Азаров розписав переваги обов'язкової вакцинації
Від вакцин сина Богатирьової у 2012 році померли вісім дітей
Богатирьова заперечує, що її син володіє підприємством, що виробляє смертельні вакцини