UA / RU
Підтримати ZN.ua

У Криму набирають співробітників для доставки посилок через "ДНР" на материкову Україну

Логістичні компанії РФ зайняли кримські офіси української "Нової пошти", закриті після анексії півострова.

В окупованому Криму шукають співробітників для російської поштової компанії, готової доставляти посилки до материкової України через територію так званої "ДНР".

Як повідомляє "Крим.Реалії", вакансії операторів-приймальників і менеджерів з продажу в найбільших населених пунктах Криму відкрила компанія "Наша пошта", юридична адреса якої – у Сімферополі, а поштова – у російському Ростові-на-Дону.

Згідно з інформацією на сайті компанії, нових співробітників "Наша пошта" також шукає в Донецьку, Макіївці та Горлівці, підконтрольних бойовикам "ДНР".

Наголошується, що "Наша пошта", зареєстрована у федеральній податковій службі РФ ще в квітні 2015 року, не рекламує свої послуги на звичайних зовнішніх носіях, обмежуючись повсюдним розклеюванням оголошень.

За інформацією партнера "Нашої пошти" – поштової компанії "КИТ", яка розміщена в Сімферополі за адресою закритого після анексії Криму відділення української компанії "Нова пошта", робота з "ДНР" і "ЛНР" стартує не раніше, ніж через півроку.

При цьому, "Наша пошта" вже зараз займається доставкою вантажів з Криму в Донбас і материкову Україну через окуповану Макіївку, однак доставка займає дуже тривалий час. Так, за інформацією співробітників, посилка з Сімферополя до Києва буде доставлена приблизно за місяць.

"Спочатку посилка направляється в наш головний офіс в Макіївці, пройшовши російську митницю, а звідти вже через митниці "ДНР" та України – Волноваху. У Волновасі вантаж забирає вже українська експрес-служба. Ми приймаємо до відправлення всі домашні, побутові речі, крім електроприладів", – пояснила працівниця відділення компанії.

В даний момент вантажі з Криму в ОРДЛО відправляє ще один партнер "нашої пошти" – компанія "Донбас-Тур".

Раніше власний кореспондент DT.UA в Автономній Республіці Крим Валентина Самар писала про те, що сьогодні немає жодних підстав для надії повернути Крим і закінчити війну з Росією тільки дипломатичними методами та посиленими економічними санкціями.

Детальніше про проблеми деокупації Криму читайте в статті Валентини Самар "П'ять причин, чому Україна повинна різко змінити політику щодо Криму" у свіжому випуску тижневика "Дзеркало тижня. Україна".