"Влада" анексованого Росією Криму надає привілеї "громадянам ЛДНР", які шукають роботу на півострові, повідомляє координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.
"Для осіб, які мають так звані "паспорти громадян ДНР/ ЛНР", скасовано обмеження у вигляді 60-ти денного терміну перебування в Криму без реєстрації, а також оподаткування їх заробітної плати", - йдеться в повідомленні Тимчука на сторінці в Facebook.
Прийом нових співробітників з ОРДЛО супроводжується в окупованому Криму масовими скороченнями серед працівників з числа жителів півострова. Так, через дефіцит бюджетних коштів наприкінці грудня 2016 - початку січня 2017 років на кримських підприємствах скоротили більше 3000 співробітників.
"Наприклад, серед інших скорочення зроблені:
- Керченський державний морський технологічний університет - 535 осіб;
- Керченський морський торговельний порт – 254;
- ГУП РК "Крименерго" - 127;
- "Крымпошта" - 125;
- "Кримська республіканська клінічна лікарня ім.Н.А.Семашко" (Сімферополь) – 120;
- "Центр медико-спеціальної експертизи" (Сімферополь) – 114", - зазначає Дмитро Тимчук.
За словами координатора "Інформаційного спротиву", такі дії "влади" викликають обурення місцевих жителів і негативно впливають на суспільно-політичну ситуацію на півострові.
Нагадаємо, що 21 грудня спецпредставник ОБСЄ в Тристоронній контактній групі в Мінську Мартін Сайдик заявив, що учасники переговорів домовилися про припинення вогню з 24 грудня.
Проте, як повідомили в штабі АТО, режим дотримання тиші протримався близько 25 хвилин, після чого терористи продовжили обстріли позицій ЗСУ з різних видів озброєння, у тому числі, ствольної артилерії і мінометів.
Написи "ЛДНР" означають не тільки відсутність основних прав і свобод, небезпеку для життя, - але і невизначеність майбутнього, де змінні змінюються з такою швидкістю, що спрогнозувати завтрашній день часом не легше, ніж розібратися в тому, що було вчора. Існує три сценарії можливого майбутнього окупованих територій: велика війна, вибори і нічого не зміниться. Детальніше про можливе майбутнє Донбаса читайте в матеріалі Станіслава Васіна "Донбас-2017: три сценарії" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".